Trwa ładowanie...
d2zbjhw

Twarzą w twarz

Najnowsze informacje
4.9
(1357 głosów)
Oceń:

Można zmienić twarz. Można zmienić tożsamość, ale nie można zmienić przeszłości. Czasami człowiek stara się od niej uciec. Często jednak nie ma wyjścia i musi się z nią zmierzyć… Stanąć twarzą w twarz z tym co było, aby odbudować swoje życie.

Ważka vel Wiktor Waszak (Paweł Małaszyński) jest cenionym w światku przestępczym specem od napadów i włamań. Podczas jednej z akcji policyjnych zostaje postrzelony w twarz. W czasie akcji ginie policjant. Głównym podejrzanym staje się Ważka. Ścigany przez policję ucieka z kraju.

Dzięki pomocy przyjaciela, Piekarza (Witold Dębicki), trafia do szwajcarskiej kliniki chirurgii plastycznej prowadzonej przez profesora Michalskiego (Jan Machulski). Operacji Ważki podejmuje się córka profesora, utalentowany chirurg plastyczny, Marta Michalska (Magda Walach). W ciągu dwóch lat przeprowadza cykl operacji, które zmieniają jego twarz.

Marta nic nie wie o prawdziwej przeszłości swojego pacjenta i zakochuje się w nim z wzajemnością. Ważka chce zacząć nowe, uczciwe życie z ukochaną kobietą. Okazuje się jednak, że jego sprawy sprzed lat krzyżują wspólne plany. Musi wrócić do kraju i oczyścić z zarzutu morderstwa policjanta. Marta dowiaduje się o przestępczej przeszłości człowieka, którego kocha. Zaczyna wątpić w jego niewinność...

„Twarzą w twarz” to serial o sile uczuć, które wystawione zostaną na bolesną próbę. Czy Marta zdecyduje się jeszcze raz zaufać Wiktorowi i pomóc mu w udowodnieniu prawdy? Czy Wiktorowi uda się ochronić Martę przed zagrożeniem, na które została przez niego narażona? Czy wbrew wszystkiemu i wszystkim ich miłość przetrwa?

Ważnym wątkiem serialu są także skomplikowane związki łączące wszystkich bohaterów. Jedne rozpadną się, inne wzmocnią, a jeszcze inne nabiorą nowego znaczenia. Powoli wszyscy bohaterowie zrzucają swoje maski i odsłaniają drugą twarz.

Twarzą w twarz
Tytuł oryginalny

Twarzą w twarz

Gatunek

kryminał, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Maria Rybarczyk (Barbara Zimak)

Artur Chamski (Policjant)

Marta Żmuda Trzebiatowska (Ola)

Magdalena Walach (Marta Michalska)

Patryk Vega (komisarz Marcel Jaworski)

Jacek Braciak (patolog Roman, brat Agnieszki)

Agnieszka Wagner (mecenas Anita Sieńczuk)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zbjhw
d2zbjhw
d2zbjhw