Trwa ładowanie...
d42uzdx

Tru calling: Prawdziwe powołanie

Najnowsze informacje
5.0
(63 głosy)
Oceń:

Tru (Eliza Dushku, „Dollhouse”) jest inteligentną i seksowną, świeżo upieczoną absolwentką college’u. Gdy przepada jej medyczny staż, rozpoczyna pracować na nocną zmianę w miejscowej kostnicy. Pewnej nocy Tru zaczyna wątpić w rzeczywistość, kiedy wydaje jej się, że słyszy, jak ofiara mordercy prosi o pomoc. Ale gdy budzi się następnego ranka, okazuje się, że to ten sam dzień – 12 godzin przed zabójstwem, o którym wie tylko Tru.

Czas goni, a Tru podróżując po mieście próbuje w ciągu następnych 12 godzin zapobiec tragedii. W międzyczasie musi również uchronić swoich bliskich od niebezpiecznego i destrukcyjnego trybu życia jaki prowadzą. Z dużym powabem i szybkością jak w „Biegnij, Lola, biegnij”, z tykającym zegarem jak w „24 godziny”, „Prawdziwe powołanie” na nowo pokazuje kryminalny gatunek.

W serialu Tru jest otoczona przez grono najbliższych: Harrisona (Shawn Reaves) – przystojnego i czarującego młodszego brata, który ma talent do pakowania się w kłopoty; Meredith (Jessica Collins), ich starszą siostrę, która robi karierę i świetnie zarabia, ale zmaga się z uzależnieniem od narkotyków; Lindsay (A.J. Cook), lojalną i nieświadomą przyjaciółkę Tru oraz Davisa (Zach Galifianakis, „Kac Vegas”), dziwacznego pracownika kostnicy. Widzowie zobaczą również znanego z popularnego serialu Beverly Hills 90210 Jasona Priestleya w roli Jacka Harpera.

Tru calling: Prawdziwe powołanie
Tytuł oryginalny

Tru calling

Gatunek

przygodowy, dramat, kryminał, mystery, serial

Czas trwania odcinka

42 min.

Obsada

Cobie Smulders (Sarah)

Michael Trucco (Nick Kelly)

Laura Leighton (Jordan Davies)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42uzdx
d42uzdx
d42uzdx