Trwa ładowanie...
d468mst

Tron: Rebelia

Najnowsze informacje
3.9
(20 głosów)
Oceń:

Serial "Tron: Rebelia" (ang. "Tron: Uprising") to animowany serial telewizyjny stworzony przez Disney XD, który miał premierę w czerwcu 2012 roku. Akcja serialu rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami przedstawionymi w filmie "Tron: Legacy" a "Tron: Dziedzictwo", a jego głównym bohaterem jest młody program o imieniu Beck, który staje się liderem rebelii przeciwko okrutnemu dyktatorowi Clu i jego armii programów.

Serial składa się z dwudziestu trzech odcinków, które zostały wyprodukowane przy użyciu techniki animacji komputerowej. W obsadzie głosowej występują znani aktorzy, takie jak Elijah Wood (w roli Becka), Bruce Boxleitner (w roli Trona) i Lance Henriksen (w roli generacji Teslera).

"Tron: Rebelia" został dobrze odebrany przez krytyków i fanów serii "Tron". Doceniono w nim przede wszystkim wizualny styl, który nawiązuje do charakterystycznej estetyki filmów "Tron", a także rozwinięcie wątków i postaci znanych z poprzednich części. Niestety, mimo sukcesu serial nie został przedłużony na kolejny sezon, co było rozczarowaniem dla fanów.

Tron: Rebelia
Tytuł oryginalny

Tron: Uprising

Gatunek

animowany, dziecięce, sci-fi, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

31 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d468mst
d468mst
d468mst