Trwa ładowanie...
d2wun23

Triumf miłości

Najnowsze informacje
4.3
(5254 głosy)
Oceń:

Serial "Triumf miłości" (Triunfo del Amor) z popularną parą aktorów - Maite Perroni i Williamem Levym - to popularna meksykańska telenowela. Jest to remake telenoweli z 1998 pt. El Privilegio de Amar. W Polsce serial emitowała stacja TV4.

Victoria, główna bohaterka serialu "Triumf miłości", jest sławną projektantką mody, żoną znanego aktora i matką dwójki wspaniałych dzieci. Mimo to nie jest szczęśliwa - prześladują ją bolesne wspomnienia o miłości sprzed lat i córeczce, która zaginęła w dzieciństwie. 20 lat temu, jako bardzo młoda dziewczyna, Victoria była służącą w domu Bernardy, której syn, Juan Pablo miał zostać księdzem. Victoria i Juan Pablo zakochali się w sobie i spędzili razem noc. Juan Pablo zwątpił przez to w swoje powołanie, ale matka przekonała go, że nie może zrezygnować z seminarium.

Po jego wyjeździe Victoria odkryła, że jest w ciąży. Bernarda wyrzuciła ją z domu. Trzy lata później Bernarda spowodowała wypadek, w wyniku którego Victoria trafiła do szpitala, a jej córeczka Maria zaginęła. Od tamtej pory Victoria nie ustaje w próbach odnalezienia córki. Skrywa jednak swoje cierpienie i szuka zapomnienia w pracy, przez co oddala się od swojego męża, Osvalda i dzieci - córki Fernandy i Maximiliana, syna Osvalda z pierwszego małżeństwa. Piękna Maria Desamparada szuka pracy w domu mody Victorii.

Wkrótce staje się jedną z najlepszych modelek, ale Victoria nie traktuje jej dobrze, ponieważ podejrzewa, że Maria uwodzi jej męża. Tymczasem to jej pasierb, Maximiliano, próbuje uwieść Marię. Z początku nie traktuje tego poważnie i ukrywa przed dziewczyną kim jest - przedstawia się jej jako Fabian. Jednak wbrew swoim początkowym zamiarom, Maximiliano zakochuje się w Marii. Wkrótce Maria odkrywa, że jest w ciąży. Nim zdąży o tym powiedzieć Maksowi, on wyznaje jej, że jest zaręczony, a teraz będzie musiał się ożenić, bo jego narzeczona, Jimena, spodziewa się dziecka. Maria czuje się zdradzona. Odchodzi bez słowa.

Kiedy Victoria dowiaduje się o tym, co łączyło Marię z Maksem, oskarża dziewczynę, że poluje na pieniądze jej pasierba i wyrzuca ją z pracy. Nie podejrzewa nawet, że to jej zaginiona córka. Victoria przypadkiem spotyka Juana Pabla, który jest teraz księdzem. Opowiada mu, co się stało przed laty. Juan Pablo jest wstrząśnięty. Błaga ją o przebaczenie i obiecuje, że nie spocznie, nim znajdzie ich córkę. Wkrótce poznaje Marię Desamparadę. Od razu przypadają sobie do serca, Juan Pablo zostaje jej spowiednikiem i mentorem. Kiedy jest już o krok od odkrycia, że Maria jest zaginioną córką jego i Victorii, Bernarda wyznaje mu całą prawdę podczas spowiedzi. W ten sposób zmusza go do zachowania wszystkiego w tajemnicy.

Triumf miłości
Tytuł oryginalny

Triunfo del amor

Gatunek

serial

Kraj produkcji

Meksyk

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wun23
d2wun23
d2wun23