Trwa ładowanie...
d40x81v

Traffic Light

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Traffic Light to serial komediowy opowiadający o tym, jak przyjaźnie i romanse – choć często trudne i wprowadzające sporo zamieszania - są warte zachodu, ponieważ wzbogacają i komplikują nasze życie. Serial śledzi losy trzech przyjaciół i ich próby sprostania wymaganiom związków.

Mike (David Denman, The Office), Adam (Nelson Franklin) i Ethan (Kris Marshall, Love Actually) przyjaźnią się od czasów college’u i razem przeżyli lepsze i gorsze chwile. Teraz będąc trzydziestolatkami znaleźli się w bardzo różnych sytuacjach życiowych.

Mike to żonaty prawnik, który pragnie być dobrą głową rodziny dla swojej żony, Lisy (Liza Lapira) oraz młodego syna, ale również desperacko próbuje znaleźć trochę przestrzeni dla siebie. Lisa rozumie to, dlatego ich małżeństwo to miłosna gra wzajemnego dawania i brania. Adam ostatnio zamieszkał z dziewczyną, Callie (Aya Cash), i uczy się tego, jak zupełnie różne są pojęcia „ona często zostaje na noc” i „ona mieszka ze mną”, szczególnie, że jego dziewczyna to żądna przygód i prostolinijna petarda.

Ethan to wieczny kawaler. Kocha kobiety, i kiedy zakochuje się, to poświęca się temu w całości – w każdym razie na całe trzy tygodnie. Czarujący, szczery i niezależny Ethan wraz z wiekiem, przekonuje się, że grono kobiet, które chcą żyć chwilą, gwałtownie się zmniejsza. Na szczęście Ethan ma Carla, swojego ukochanego i bardzo cierpliwego buldoga.

Traffic Light
Tytuł oryginalny

Traffic Light

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

30 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40x81v
d40x81v
d40x81v