Trwa ładowanie...
d2uubpn

The rules for starting over

Najnowsze informacje
5.0
(11 głosów)
Oceń:

Twórcy Sposobu na blondynkę, Głupiego i głupszego oraz filmu Ja, Irena i ja przedstawiają komediową produkcję o grupie rozwiedzonych 30-latków, którzy szukają prawdziwych miłości... ponownie.

Poznajcie trzech dorosłych facetów i jedną kobietę, których poza przyjaźnią łączą również rozwody. Każde z nich myślało, że trafili na wymarzonego partnera i ich losy niczym w bajce będą "długie i szczęśliwe".

Wszyscy jednak przekonali się jak łatwo dokonać złych wyborów i obecnie spoglądając prawdzie w oczy muszą stwierdzić jedno - mają 30 lat i ponownie szukają miłości.

Cała czwórka szybko przekonuje się, że randki w ich wieku bardzo różnią się od tych, na które uczęszczali 10 lat wcześniej. Na szczęście mają siebie nawzajem i z lepszym lub gorszym rezultatem zaczynają życie od nowa.

Serial stworzyli i wyreżyserowali bracia Bobby i Peter Farrelly, rodzeństwo odpowiedzialne za takie kinowe hity jak "Sposób na blondynkę", "Głupi i głupszy" czy chociażby "Ja, Irena i ja". Poza nimi producentami serii są Bradley Thomas i Brad Johnson. Scenariusz zaś doszlifowali Chris Pappas, Michael Bernier i Kevin Barnett.

The rules for starting over
Tytuł oryginalny

The rules for starting over

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

21 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Johnny Sneed (Tommy)

Rashida Jones (Kate)

Shaun Majumder (dr Freddy Sahgal)

Craig Bierko (Jack 'Gator' Gately)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uubpn
d2uubpn
d2uubpn