Trwa ładowanie...
d17v0e1

The Listener: Słyszący myśli

Najnowsze informacje
5.0
(15 głosów)
Oceń:

"The Listener: Słyszący myśli" (org. The Listener) to serial produkcji kanadyjskiej.

Głównym bohaterem "The Listener: Słyszący myśli" jest Toby Logan. Ten 30-letni ratownik medyczny posiada pewną tajemnicę - umie czytać w myślach. Do tej pory to ukrywał, obawiając się, że jego telepatyczne zdolności oznaczają chorobę psychiczną. Ale wraz z upływem czasu potrafi coraz więcej i zaczyna wierzyć w swoje wyjątkowe umiejętności. Zdaje sobie sprawę z tego, iż w rzeczywistości to przekleństwo może być darem.

W kolejnych sezonach Toby rozwija swoje umiejętności telepatyczne i nadal pracuje ze swoim partnerem „Ozem”. Po współpracy w śledztwie prowadzonym przez specjalną jednostkę Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, Toby wyznaje prawdę o swoim talencie sierżant Michelle McCluskey. Mimo początkowego sceptycyzmu, Michelle dochodzi do wniosku, że Logan ma niesamowity potencjał. Toby dołącza do Michelle oraz jej błyskotliwego młodszego partnera, eksperta komputerowego Deva Clarka, a także prawnika Alvina Kleina i pomaga im w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw.

Doktor Olivia Fawcett – była dziewczyna, nadal wspiera Toby’ego w rozwijaniu jego talentu. Dodatkowo bada potencjalny, negatywny wpływ tych umiejętności na zdrowie mężczyzny. Olivia zdobywa również nowego sprzymierzeńca w St. Luke’s Hospital w postaci Sandy, głównej pielęgniarki, która rządzi oddziałem z militarną precyzją i ironicznym poczuciem humoru.

W serialu "The Listener: Słyszący myśli" występują: Craig Olejnik, Mylene Dinh-Robic,Ennis Esmer, Lauren Lee Smith, Tara Spencer-Nairn, Rainbow Sun Francks, Peter Stebbings.

The Listener: Słyszący myśli
Tytuł oryginalny

Listener, The

Gatunek

dramat, sci-fi, serial

Kraj produkcji

Kanada

Obsada

Saad Siddiqui (detektyw)

Warren Chow (Shen Kwang)

Alexz Johnson (Marissa Hack)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17v0e1
d17v0e1
d17v0e1