Trwa ładowanie...
d5j3h0k

Terrazzino Stefano

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
Filmografia:
d5j3h0k

Jego kariera zaczęła się od tańca - namówili go do niego rodzice. Dzięki niemu miał przezwyciężyć swoją nieśmiałość.W Polsce jest gwiazdą show "Taniec z gwiazdami".

Jego rodzina pochodzi z Włoch, jednak Stefano urodził się w niemieckim Mannheim. Na szczęście dzięki korzeniom ma charakter prawdziwego Włocha.

Wciąż się uśmiecha, uwielbia włoska kuchnie i jest bardzo rodzinny. Docenia, że jego rodzina chciała mu zapewnić lepsze życie niż te, które prowadziła we Włoszech.

Jako tancerz Stefano osiąga spore sukcesy. W 1995 roku został członkiem klubu tanecznego Blau Gold Cassino. Znaczne zmiany w jego życiu spowodowała Ewa Szabatin - jego taneczna partnerka. Ich pierwszym wspólnym sukcesem było miejsce 6 na mistrzostwach Niemiec. Potem Ewa zdołała namówić Terrazzino na przeprowadzkę do Polski.I to był nagły zwrot w jego karierze.

W Polsce wystąpił pięciokrotnie w "Tańcu gwiazdami". Jego partnerki mogły mieć pewność, że z Włochem zajmą wysoką pozycję. Zawsze, gdy występował w programie stawał na podium.

Program był dla niego szansą na pokonanie ogromnego stresu, który towarzyszył mu podczas każdego odcinka. Poznał znane osobistości ze świata gwiazd show biznesu. No i jego partnerkami był same gwiazdy m.in Kinga Rusin, Danuta Stenka i Justyna Steczkowska.

Panie go uwielbiały. Twierdziły, że wyciska z nich siódme poty, ale było warto. Justyna Steczkowska przekonała się, że Stefano nie tylko dobrze tańczy ale i nieźle śpiewa i namówiła go do wydania płyty - wydana w 2008 roku "Cin Cin amore".

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5j3h0k
d5j3h0k
d5j3h0k