Trwa ładowanie...
d1l9mxp

Terminator: Kroniki Sary Connor

Najnowsze informacje
4.8
(1009 głosów)
Oceń:

“Terminator: Kroniki Sary Connor” (Terminator: The Sarah Connor Chronicles) to amerykański serial telewizyjny emitowany przez telewizję FOX od stycznia 2008 roku do kwietnia 2009. Składa się z dwóch serii i 31 odcinków.

W końcowej scenie kinowego przeboju „Terminator 2: Dzień sądu”, Sarze, Johnowi i towarzyszącemu im Terminatorowi z powodzeniem udaje się stoczyć zwycięską batalię przeciwko demonicznemu T-1000. Akcja serialu „Terminator: Kroniki Sary Connor” rozpoczyna się w rok po wydarzeniach z filmu. Serialowa opowieść rozgrywa się w 1999 roku, kiedy główni bohaterowie Sarah Connor (w tej roli Lena Headey) i jej 15. letni syn, John (Thomas Dekker) uciekają przed policją i ukrywają się przed siłami rządowymi.

Sarah ma kłopoty, została uznana za uciekinierkę ze szpitala psychiatrycznego, odpowiedzialną za podłożenie ładunku wybuchowego i morderstwo komputerowego geniusza, Milesa Dysona. Uciekając przed wymiarem sprawiedliwości Sarah i John przenoszą się do Red Valley w Nowym Meksyku.

W nowej szkole John poznaje dziewczynę o imieniu Cameron (Summer Glau). Pewnego dnia w zastępstwie nieobecnego nauczyciela, zajęcia prowadzi tajemniczy Cromartie, który nagle wymierza broń w kierunku Johna. Terminator powrócił. Kiedy Cameron przejeżdża napastnika samochodem, okazuje się, że dziewczyna jest przeprogramowanym Terminatorem przysłanym z 2027 roku, aby chronić Johna.

Nie mogąc nikomu zaufać, bez pomocy prawa, z którym bardzo poważnie zadarli Sarah i John stają oko w oko z rzeczywistością, w której każdy napotkany człowiek może okazać się ich największym wrogiem. Serial ujawnia moment, w którym kobieta z synem przestają uciekać i zaczynają walczyć o prawo do życia i lepszą przyszłość.

Serial okazał się wielkim przebojem w USA. Premierowy odcinek przyciągnął przed telewizory ponad 18 milionów widzów. Producentem wykonawczym serialu jest Josh Friedman (“War of the Worlds: Wojna światów”, "Czarna Dalia"). Reżyserem oraz producentem wykonawczym David Nutter (“Supernatural: Nie z tego świata”, “Tajemnice Smallville”), a za całość odpowiada wytwórnia C2 Pictures (“Terminator 3: Bunt maszyn”).

Terminator: Kroniki Sary Connor
Tytuł oryginalny

Terminator: Sarah Connor Chronicles

Gatunek

akcji, sci-fi, sensacyjny, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

43 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l9mxp
d1l9mxp
d1l9mxp