Trwa ładowanie...
d15afpe

Teraz Ty!

Najnowsze informacje
5.0
(44 głosy)
Oceń:

Teraz Ty! ("Back to you") to amerykański serial komediowy wyprodukowany dla telewizji Fox. Swoją premierę miał 19 września 2007 roku, a jego emisję zakończono 14 maja 2008 roku. "Teraz Ty!" Liczy 17 odcinków, każdy po 22-24 minuty. Serial stworzyli Steven Levitan ("Just Shoot Me!: Ja się zastrzelę" "Frasier" "Wings: Skrzydła") oraz Christopher Lloyd ("Frasier", "The Golden Girls"). Pomimo przychylnych opinii krytyków, produkcja została anulowana po pierwszym sezonie w wyniku zbyt małej oglądalności.

Serial opowiada W latach 90-tych Pittsburgh zdominował jeden telewizyjny duet: Chuck Darling i Kelly Carr. Pracowali dla stacji WURG-TV i mieli wszystko to, czego innym brakowało - charyzmę, chemię i poczucie humoru - przynajmniej na ekranie. Gdy gasły kamery Chuck ujawniał swoje prawdziwe oblicze kobieciarza-erotyka, a Kelly wszystkowiedzącą, nadętą naturę.

Po jednej, spontanicznej, upojnej nocy z Chuckiem, Kelly zachodzi w ciążę. Natomiast Darling opuszcza studio, by przyjąć ofertę w większej stacji telewizyjnej w Los Angeles. Jednak po wielkiej wpadce "live" umieszczonej na stałe w Internecie, Chuck zostaje ośmieszony i znajduje się w sytuacji, z której jedynym wyjściem jest powrót do Pittsburgha i... dawnej partnerki Kelly. Chuck po powrocie dowiaduje się także, że jest ojcem 10-letniej już Gracie Carr.

W "Teraz Ty" wystąpili: Kesley Grammer jako Chuck Darling, Patricia Heaton jako Kelly Marsha Carr, Ayda Field w roli pogodynki - Montany Diaz Herrera; Josh Gad jako Ryan Church - pracownik stacji i adorator Montany, próbujący najniebezpieczniejszych wyczynów, by się jej przypodobać; Laura Marano/Lily Jackson w roli Gracie Carr – córki Kelly, Ty Burrel jako reporter Gary Crezyzewski, któremu zawsze przytrafiają się pechowe sytuacje, kiedy pracuje w terenie.

Teraz Ty!
Tytuł oryginalny

Back to You

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

21 min.

Obsada

Patricia Heaton (Kelly Carr)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15afpe
d15afpe
d15afpe