Trwa ładowanie...
d146tbh

Ten jeden dzień

Najnowsze informacje
3.5
(4 głosy)
Oceń:

Ten jeden dzień" to program mający formułę talk - show, którego gospodynią jest Dorota Wellman. Program emitowany jest przez kobiecą stację TVN Style.

“Ten jeden dzień” - historia powstania

Polski program talk-show "Ten jeden dzień" z Dorotą Wellman został po raz pierwszy wyemitowany na antenie stacji TVN w dniu 3 września 2007 roku. Program był emitowany przez kilka lat, do 2011 roku. Składał się on z 5 sezonów, w trakcie których łącznie wyemitowano 236 odcinków “Ten jeden dzień”.

Na pomysł programu wpadł Sławomir Czyrnek: producent "Rozmów w Toku" i "Anny Marii Wesołowskiej".

Fabuła programu “Ten jeden dzień”

Prowadząca zaprasza do swojego autorskiego programu ludzi, mających za sobą wyjątkową historię, którym życie zmieniło się w ciągu jednego dnia. Tytułowy jeden dzień sprawił, że wszystko stało się inne.
Szczerej rozmowie sprzyja scenografia i kameralny klimat: w studiu na platformie ustawione są naprzeciwko siebie dwa krzesła, a światło jest przyciemnione. Prowadząca nie boi się trudnych pytań: zawsze stara się dogłębnie poznać każdą historię. Z dziennikarską dociekliwością dociera do sedna, stara się poznać fałszywe tony i nie daje się zwieść.

"Ten jeden dzień" to także przykład świetnej promocji. TVN zainwestowało w kampanię reklamową, która przyciągnęła uwagę widzów i zachęciła ich do oglądania talk-show. Dodatkowo, z uwagi na popularność serialu, stał się on tematem wielu dyskusji w mediach społecznościowych.

“Ten jeden dzień” - wyjątkowe historie uczestników

W programie "Ten jeden dzień" mieliśmy do czynienia z różnymi historiami, które dzieją się w ciągu jednej doby. Każdy odcinek skupia się na innym bohaterze i jego życiowych wyzwaniach. ematyka programu była bardzo różnorodna i obejmowała m.in. historie o:

  • Osobach, które przeszły trudne choroby i pokonały przeciwności losu,
  • Rodzinach zastępczych i adopcyjnych,
  • Ludziach, którzy poświęcili swoje życie na pomoc innym,
  • Osobach, które przeszły na emeryturę, ale wciąż są aktywne i angażują się w działania społeczne,
  • Osobach, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach życia, takich jak sport, biznes, nauka czy sztuka,

W programie pojawiali się również znani politycy, sportowcy, artyści i przedsiębiorcy, którzy opowiadali o swoich karierach i życiu prywatnym.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d146tbh
d146tbh
d146tbh