Trwa ładowanie...
d13djbp

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Najnowsze informacje
4.0
(197 głosów)
Oceń:

Serial "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak" przedstawia perypetie Scota McCalla. Nocna wyprawa do lasu na zawsze odmienia życie nieśmiałego dotąd nastolatka. Transformacja w wilkołaka i codzienna walka ze zwierzęcą naturą to nowa rzeczywistość głównego bohatera serii.

Niepozorny początek historii nie wskazuje na dalsze, skomplikowane perypetie. Po ugryzieniu przez wilkołaka nastolatek musi zrobić wszystko, aby jego głęboko skrywany sekret nie ujrzał światła dziennego! Nie jest to łatwe, ponieważ jego bliski przyjaciel Stiles, stara się odkryć przyczynę nagłej zmiany Scota. Ukrywanie odmiennej strony swojej osobowości utrudnia mu także Allison, nowa dziewczyna w mieście, której ojciec poluje na wilkołaki! W codziennych zmaganiach ze zwierzęcym instynktem pomaga mu Derek Hale, jego przewodnik, który nie przeszedł całkowitej przemiany w wilkołaka.

"Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak" to opowieść o oswajaniu zwierzęcej strony osobowości, o zakazanej miłości, zazdrości i rywalizacji. Czy znajdując się w tak skomplikowanym położeniu, Scotowi uda się zapanować nad swoją wilczą naturą i utrzymać sekret w tajemnicy? W serialu "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak" nie zabraknie wątku miłosnego na miarę Romea i Julii. Wciągająca akcja oraz doskonała produkcja serii to zasługa Jeffa Davisa, twórcy takiego telewizyjnego hitu jak "Zabójcze umysły".

W "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak" wystąpili Tyler Posey, Dylan O’Brien, Crystal Reed i Tyler Hoechlin.

Produkcja "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak" emitowana była w Stanach Zjednoczonych przez stację MTV. Natomiast w Polsce oglądać można było na kanale AXN Spin.

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
Tytuł oryginalny

Teen Wolf

Gatunek

fantasy, akcji, horror, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Dylan O'Brien (Stiles Stilinski)

Tyler Hoechlin (Derek Hale)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13djbp
d13djbp
d13djbp