Trwa ładowanie...
d3zbqw8

Tak to leciało

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Tak to leciało" to jeden z popularniejszych programów rozrywkowych, jaki można oglądać na antenie polskiej telewizji.

Muzyczny teleturniej, prowadzony przez Macieja MiecznikowskiegoMacieja Miecznikowskiego, nadawany jest w Programie Drugim Telewizji Polskiej od 9 marca 2008 roku.

Zadaniem każdego gracza jest zaśpiewanie brakującego wersu piosenki w momencie, gdy przestaje grać zespół. Dobra odpowiedź zwiększa sumę pieniędzy na koncie uczestnika zabawy. Gwarantowaną sumą jest 2000 zł. Główna nagroda to aż 150 tysięcy złotych. Aby ją zdobyć, należy prawidłowo zaśpiewać brakujące teksty dziesięciu piosenek.

Uczestnik teleturnieju sam wybiera kategorię. Najczęściej są one bardzo różnorodne: wokalista, seriale, filmy, imiona, zespół, lata 80., 90. i współczesne, barwy, utwory o miłości, zwierzętach, itp. W każdej kategorii są dwie piosenki. Gracz decyduje, którą z nich zna lepiej i chciałby zaśpiewać.

Zespół muzyczny zawsze gra na żywo, a na ekranie pojawia się wyświetlony tekst utworu .W określonym momencie orkiestra przestaje grać, na ekranie brakuje fragmentu tekstu. Jednak zawodnik musi prawidłowo dośpiewać kolejne wersy. Jeżeli ma wątpliwości, czy dalszy tekst jest poprawny, może skorzystać z tzw. "wyjść awaryjnych": podpowiedzi suflera( którym najczęściej jest ktoś z rodziny lub znajomych gracza), podania przez komputer trzech możliwych odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa lub podania przez komputer dwóch brakujących słów (gracz sam decyduje, które to mają być słowa). Zaś gdy jest już pewien swojej odpowiedzi, mówi "Tak to leciało".

To bardzo ciekawy teleturniej muzyczny, w którym gracze muszą wykazać się nie tylko znajomością tekstów piosenek, ale też zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Do gry zagrzewa ich żywiołowa i wesoła publiczność. To doskonała okazja do tego, aby widzowie również mogli sprawdzić swoją pamięć i wspólnie z uczestnikiem pośpiewać kolejne przeboje. Poza tym mogą bawić się poprzez wysyłanie smsów.

Zazwyczaj w programie jest też niespodzianka przygotowana specjalnie przez Macieja MiecznikowskiegoMacieja Miecznikowskiego. Występuje on w roli dobrego czarodzieja i spełnia marzenia zawodników.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zbqw8
d3zbqw8
d3zbqw8