Oglądałam “Trudne sprawy” i sama się zdziwiłam, jak bardzo mi się podobało!
Puściliśmy sobie wczoraj do poduszki losowy odcinek "Trudnych spraw". I powiem wam, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, jak sprawnie scenarzyści grali z oczekiwaniami widza!