"The Voice of Poland": Ich pierwszy raz na planie trzeciej edycji!
Za nami pierwsze nagrania przesłuchań w ciemno trzeciej edycji ,,The Voice Of Poland". To, co się wydarzyło na planie programu można zatytułować krótko: Ich pierwszy raz! W roli trenerek zadebiutowały Edyta Górniak i Maria Sadowska. Zobaczcie sami, co działo się podczas pierwszego nagrania do 3. edycji programu!