Trwa ładowanie...
d1mb53c

Synowie

Najnowsze informacje
5.0
(185 głosów)
Oceń:

Serial "Synowie" to komedia obyczajowa z elementami farsy, która przedstawia, niekiedy w krzywym zwierciadle, relacje samotnego ojca z dorosłymi synami.

Męskie problemy nie tylko z kobietami, męski humor od którego aż iskrzy oraz sprzyjająca atmosfera przytulnego, warszawskiego pubu to główne atrybuty tej produkcji.

Serial opowiada historię czterech mężczyzn: ojca, właściciela pubu oraz jego trzech synów. Roman (Paweł Wawrzecki) jest wdowcem i podwójnym rozwodnikiem. Z każdego związku ma syna.

Michał, najstarszy z całej trójki (Michał Rój) został księdzem, co nie podoba się ojcu. Ulubieńcem Romana jest Darek (Michał Rolnicki), średni syn – znany piłkarz, napastnik pierwszoligowej drużyny.

Najmłodszy Kuba (Piotr Ligenza), to początkujący biznesmen, bardzo uzależniony od ojczyma milionera (Krzysztof Stelmaszyk). Trzej synowie, mimo że z różnych matek, żyją w wielkiej zażyłości i niejednokrotnie ratują się wzajemnie z nie lada opresji.

Cała trójka szuka dla ojca kolejnej partnerki. W wyniku małego nieporozumienia, Roman zatrudnia piękną lecz flegmatyczną kelnerkę, Lucynę (Agata Kulesza). Lucyna ma nadzieję zostać kolejną żoną Romana, on niestety nie dostrzega jej starań. Zabiegom kelnerki bardzo kibicują synowie.

Każdy z odcinków jest zamkniętą opowieścią składającą się z dwóch, splatających się ze sobą wątków.

Synowie
Tytuł oryginalny

Synowie

Gatunek

komedia, obyczajowy, serial

Obsada

Andrzej Szopa (Dozorca)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mb53c
d1mb53c
d1mb53c