Trwa ładowanie...
d1wdnfc

Świat Cristiny O.

Najnowsze informacje
3.9
(10 głosów)
Oceń:
d1wdnfc

Serial "Świat Cristiny O.", powstał na bazie popularnej, kolumbijskiej powieści autorstwa Isabelli Santo Domingo.

Tytułową bohaterką produkcji "Świat Cristiny O." jest pracująca w Bogocie Cristina Oviedo. Ta młoda, atrakcyjna, niezależna i inteligentna kobieta miała wyjść za mąż. Niestety, tuż po wieczorze panieńskim, odkrywa niewierność swojego narzeczonego Eduardo. Przyszły mąż zdradzał ją z jej najlepszą przyjaciółką Pamelą. Jej uporządkowany świat zaczyna się walić, a ona sama odczuwa emocjonalną pustkę.

Bohaterka postanawia jednak znaleźć szczęście i satysfakcję ze swojego życia bez względu na to, co będzie musiała zrobić, by to osiągnąć. Mimo że cały świat Cristiny załamuje się, kobieta postanawia nie dać się losowi i aby obniżyć koszty utrzymania mieszkania, rozpoczyna poszukiwania współlokatorki.

Zamiast kobiety, poznaje przystojnego mężczyznę, Alejandro, który podaje się za geja, aby móc z nią zamieszkać. Jednak dzielenie jednego mieszkania przez piękna kobietę i przystojnego mężczyznę, doprowadza do wielu zabawnych sytuacji, które wystawiają nadszarpnięte uczucia Cristiny na próbę. W serialu "Świat Cristiny O." występują m.in. Valerie Dominguez, Juan Pablo Raba, Michelle Manterola, Mijail Mulkay Patricia Castañeda i Gustavo Angel.

Świat Cristiny O.
Tytuł oryginalny

Los caballeros las prefieren brutas

Gatunek

komedia, romans, serial

Kraj produkcji

Kolumbia

d1wdnfc
d1wdnfc
d1wdnfc
d1wdnfc