Trwa ładowanie...
d3snjwf

Spadkobiercy

Najnowsze informacje
4.2
(486 głosów)
Oceń:

"Spadkobiercy" to improwizowana, sceniczna parodia amerykańskich oper mydlanych z lat 80., takich jak "Dynastia", "Dallas" czy "Santa Barbara". Serial emitowany jest przez stację TV4.

Seria "Spadkobiercy" przedstawia historię Jonathana Owensa (Artur Andrus). Jest on jednym z największych biznesmenów w historii telenowel. Z cotygodniowego funduszu przeznaczonego na drobne wydatki mógłby kupić Blake'a Carringtona, Cecila Colby, John Ross Ewinga Juniora i starczyło by mu jeszcze na kupno sporego miasta.

Przed zatraceniem się w dobrobycie Jonathana broni jednak jego rodzina - matka Maggie Mekintosz - Owens (Maria Czubaszek), synowie George i Billy (Robert Górski i Marcin Wójcik), córka Dorin (Joanna Kołaczkowska), etatowi wrogowie: John MacPherson (Piotr Bałtroczyk) i Frank Dealey (Janusz Rewers), lekarz rodziny Owensów - doktor Janusz Dreyfus (Marek Grabie), agentka FBI Harriet Ferguson (Agnieszka Litwin), jej brat Harry (Michał Wójcik) oraz przyjaciel i doradca wszystkich Warren Johnson (Wojciech Tremiszewski).

Konsekwencje tego wszystkiego są niezwykle różnorodne - a zważywszy na fakt, że "Spadkobiercy" są produkcją w 100 proc. improwizowaną - zaskakujące dla wszystkich.

W każdym z odcinków "Spadkobierców" oprócz stałej obsady występują też postaci polskiego życia publicznego, które z większym lub mniejszym powodzeniem wcielają się w kolejnych bohaterów serialu.

Spadkobiercy
Tytuł oryginalny

Spadkobiercy

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3snjwf
d3snjwf
d3snjwf