Trwa ładowanie...
d4em1e3

Słowo na R

Najnowsze informacje
4.2
(76 głosów)
Oceń:

"Słowo na R" (org. „The Big C”) to serial obyczajowy emitowany w amerykańskiej stacji Showtime, którego premiera nastąpiła w 2010 roku. Składa się z jednej serii i trzynastu odcinków.

W serialu "Słowo na R" (org. „The Big C”) Laura Linney wciela się postać Cathy. To mieszkająca na przedmieściach kura domowa, u której zdiagnozowany zostaje nowotwór, czerniaka. Bohaterka "Słowo na R" (org. „The Big C”) po usłyszeniu strasznej diagnozy stara się jednak znaleźć plusy tej przerażającej sytuacji. Kobieta zawsze może liczyć na pomoc kochającego, choć narcystycznego męża, Paula, którego gra Oliver Platt.

Ponadto w serialu zobaczymy Gabourey Sidibe, która wciela się w postać przemądrzałej uczennicy z klasy prowadzonej przez Cathy. Z kolei Alan Alda gra onkologa, który zajmuje się nową kuracją Cathy. Oprócz niego w serialu oglądamy Hugh Dancy'ego.

Jedyną formą leczenia dla chorej jest chemioterapia, której bohaterka nie chce się podjąć, ponieważ wie, że to i tak nic nie da. Ponadto Cathy jest nauczycielką, w serialu mamy okazje zobaczyć jej uczniów. Na uwagę zasługuje Andrea, która ma nadwagę i zawarła z główną bohaterką nietypowy układ.

Linney ma na koncie trzy nominacje do Oscara za role w filmach "Kinsey", "Możesz na mnie liczyć" i "Rodzina Savage". Dla aktorki udział w "The Big C" nie jest pierwszą przygodą z serialem. Linney ma bowiem na koncie udział w produkcji HBO "John Adams".

Obsada serialu składa się z następujących aktorów: Laura Linney, Oliver Platt, John Benjamin Hickey, Gabriel Basso, Reid Scott, Phyllis Somerville.

Słowo na R
Tytuł oryginalny

Big C, The

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4em1e3
d4em1e3
d4em1e3