Trwa ładowanie...
dopy8a2

Shark

Najnowsze informacje
4.3
(18 głosów)
Oceń:

"Shark" to amerykański serial opowiadający o zawodowym i prywatnym życiu Sebastiana Starka, charyzmatycznego, niezwykle pewnego siebie adwokata, który po szokującym zakończeniu jednej z prowadzonych spraw i osobistym objawieniu postanawia wykorzystać swoje bezwzględne metody w biurze prokuratora.

Jako szef elitarnego Zespołu Kryminalnego podlegającego prokuratorowi okręgowemu Los Angeles, Stark musi pracować dla swojej niegdysiejszej przeciwniczki z sali sądowej, Jessiki Deviln, ambitnej i spełnionej prokurator okręgowej, która pogardza jego bezlitosnymi strategiami. Devlin dołącza go do grupy młodych prokuratorów, którzy tym samym zyskują szansę na otrzymanie lekcji życia. Stark co prawda poszukuje odkupienia, ale wcale nie chce zmieniać swoich podstępnych metod pracy tylko dlatego, że teraz pracuje dla "tych dobrych".

W jego młodym zespole znaleźli się: Casey Woodland, uprzywilejowany przystojniak, który chełpi się swoimi świeżo nabytymi prawniczymi umiejętnościami, Raina Troy, sprytna i twarda nowa członkini zespołu, Martin Allende, intelektualista z Południowego Los Angeles oraz dynamiczna Madeleine Poe, która postanawia dołączyć do grupy, by uczyć się od najlepszych.

Dla tych prawniczych debiutantów to doświadczenie, które otworzy im oczy. Zaczynają w swoich sprawach stosować niesławne techniki Starka. Prawniczy rekin, na którego w domu czeka kibicująca mu szesnastoletnia córka Julie, musi udowodnić, że potrafi walczyć i wygrywać również po drugiej stronie prawniczej barykady.

W "Shark" występują m.in. James Woods, Jeri Ryan, Sam Page, Sophina Brown, Alexis Cruz, Sarah Carter i Danielle Panabaker.

Serial "Shark" emitowany był przez amerykańską stację CBS.

Shark
Tytuł oryginalny

Shark

Gatunek

dramat, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Danielle Panabaker (Julie Stark)

Spike Lee

Maria Arcé (Chamber Maid)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dopy8a2
dopy8a2
dopy8a2