Trwa ładowanie...
d1ncp9m

Sanktuarium

Najnowsze informacje
4.8
(26 głosów)
Oceń:

Serial "Sanctuary" opowiada historię 157-letniej dr teratologii (nauka zajmująca się badaniem wad rozwojowych), Helen Magnus (w jej roli Amanda Tapping), która opiekuje się w tytułowym Sanctuary tzw. „niezwykłymi” – istotami o ponadnaturalnych cechach i niewytłumaczalnych logicznie zdolnościach.

Dr Magnus w odziedziczonej po ojcu naukowej organizacji daje im schronienie, chroni je przed zewnętrznym światem, jednocześnie chroniąc świat zewnętrzny przed nimi. W wyniku swojej pracy sama zyskała dar, dzięki któremu praktycznie się nie starzeje.

W Sanctuary pracuje cały zespół ekspertów – dr Will Zimmermann (Robin Dunne), zwolniony z FBI psycholog behawioralny, ekspert od komputerów i techniki Henry Foss (Ryan Robbins), Kate Freelander (Agam Darshi), która ma za sobą współpracę z tajemniczą organizacją KABAL, chcącą wykorzystać do swoich niecnych celów zdolności „nadnormalnych” oraz Wielka Stopa (granego przez Christophera Heyerdahla), przypominającego neandertalczyka inteligentnego asystent dr Magnus, który został przez nią w przeszłości uratowany. Teraz odwdzięcza się chroniąc ją przed niebezpieczeństwami.

Sanktuarium
Tytuł oryginalny

Sanctuary

Gatunek

sci-fi, serial

Kraj produkcji

USA

Operator
Obsada

Gary Jones (George)

Tom McBeath (Generał Villanova)

Matthew Walker (Oliver Braithwaite)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ncp9m
d1ncp9m
d1ncp9m