Trwa ładowanie...
d175am5

S.O.S dla świata

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"S.O.S dla świata" to nowy program stacji TVN, który ruszył jesienią 2011. Bierze w nim udział dwanaście polskich gwiazd podzielonych na sześć grup. Zmagają się z sześcioma problemami ekologicznymi świata. Czeka na nich praca charytatywna. Muszą uporać się z tym, co człowiek sam zepsuł.

Gwiazdy udadzą się do Indii czy też Ghany aby pomóc. Czekają na nich ciężkie warunki klimatyczne, zagrożenia jakie niesie dżungla, a także brak wody. Będą musieli podołać swoim lekom i uprzedzeniom. Uczestnicy na własnej skórze przekonają się, jakie problemy zwalczają zarówno ekolodzy jak i tamtejsi mieszkańcy.

Program pokazuje, jak niewiele trzeba, aby każdy człowiek mógł pomóc w walce z dewastacją środowiska. Pot, łzy, strach, wysiłek to nie jedyne emocje jakie towarzyszą uczestnikom. Niesamowita radość po skończonej misji i świadomość niesienia pomocy innemu człowiekowi.

W projekcie wzięli udział między innymi Patricia Kazadi i juror programu "You Can Dance" - Michał Piróg. Ich udział w programie jest całkowicie charytatywny.

Program powstał przy współpracy oraz na zlecenie jednej z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego - WWF Polska.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d175am5
d175am5
d175am5