Trwa ładowanie...
d4d6rq2

Rubicon

Najnowsze informacje
5.0
(12 głosów)
Oceń:

Główny bohater serialu "Rubicon", Will Travers (w tej roli James Badge Dale), to mężczyzna po przejściach. Jego żona i dziecko zginęli w katastrofie podczas 11 września. Życie młodego, ale wyraźnie zmęczonego otaczającym go światem, analityka, pracującego dla amerykańskiej agencji federalnej, zmienia się, gdy ginie jego szef.

Travers nie potrafi pogodzić się ze śmiercią przyjaciela i zaczyna robić to, w czym jest najlepszy. Szukać, analizować, zastanawiać się, czy istnieje drugie dno w tej przykrej dla niego i dla innych bohaterów sprawie.

"Rubicon" został zdjęty z anteny po kilku odcinkach ze względu na słabą oglądalność. Wielu widzów oburzało się na tę decyzję, gdyż uznawali serial za wybitny, ale dla szefów AMC poziom oglądalności okazał się czynnikiem decydującym. Z tego powodu, nie poznamy finału historii o Willu Traversie, ambitnym analityku, pracującym dla (a jakżeby inaczej) ściśle tajnej i mocno zakonspirowanej agencji wywiadowczej. "Rubicon" (podobnie jak inne produkcje AMC) był serialem niszowym i dlatego sugerowanie się słupkami oglądalności spowodowało irytację fanów. Widzowie liczyli na to, że stacja ocali go ze względu na walory fabularne i pozwoli cieszyć się kolejną perełką, jaką bez wątpienia mógł być "Rubicon", gdyby dano mu szansę na dłuższy telewizyjny żywot.

Rubicon
Tytuł oryginalny

Rubicon

Gatunek

akcji, dramat, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Michael Spound (Anthony Price)

Nilaja Sun (Agentka Madero)

Annie Parisse (Andy)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4d6rq2
d4d6rq2
d4d6rq2