Trwa ładowanie...
d1jnn11

Rozwodnik Gary

Najnowsze informacje
5.0
(29 głosów)
Oceń:

„Rozwodnik Gary” (Gary Unmarried) to amerykański serial komediowy nadawany przez stację CBS od 2008 do 2010 roku. W Polsce nadawany był przez stację Comedy Central od 2008 roku. Pomysłodawcą serialu jest Ed Yeager. Serial wyprodukowany został przez ABC Studios i CBS Television Studios. Składa się łącznie z dwóch serii i 37 odcinków.

Serial opowiada o mężczyźnie, który rozwiódł się po 15 latach małżeństwa, a jego życie balansuje pomiędzy pracą, opieką nad dwójką dzieci, kontrolującą go ex-żoną i nową atrakcyjną dziewczyną. Gary Brooks to dość typowy i nawet sympatyczny facet. Ma własną skromną firmę i mieszkanie.

Uroczy i lekko zgryźliwy Gary nie spotykał się z nikim od czasu rozwodu z Allison, aż pewnego dnia spotyka Vanessę - samotną matkę, która zatrudniła go do odmalowania jej domu. Nowa znajomość z dnia na dzień staje się coraz bliższa. W międzyczasie była żona Allison informuje Gary'ego, że jest zaręczona z ich wspólnym znajomym.

Gary zaprosił do siebie seksowną Vanessę, z którą spędził noc. Kobieta jest trochę zdziwiona, kiedy następnego ranka po upojnej nocy do mieszkania Gary'ego wpada jego była żona z dwójką ich dzieci. Zatem zaczyna się od pewnego zamieszania. Potem napięcie tylko rośnie, bo okazuje się, że wszyscy przed wszystkimi coś tu ukrywają.

Wychodzi z tego zabawna komedia, która jest swego rodzaju studium zachowań ludzkich, z naciskiem na - męskich. Gary ma bowiem kłopot z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości - bez żony, z częściową opieką nad dziećmi, z nową dziewczyną, z nowym mieszkaniem... Jakoś mu się to nie klei. Na szczęście dopisuje mu dobry humor i chyba tylko dzięki niemu Gary brnie naprzód. Gary postanawia ruszyć do przodu i w końcu wziąć ostro swoje życie w ręce. Pogodzić prowadzenie własnej firmy, opiekę nad dziećmi, kontrolowanie poczynań eks-małżonki i spotkania z nową dziewczyną.

W komedii "Rozwodnik Gary" występują Jay Mohr i Paula Marshall, a także Ryan Malgarini, Kathryn Newton, Keegan-Michael Key, Brooke D'Orsay.

Rozwodnik Gary
Tytuł oryginalny

Gary Unmarried

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

20 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Al Madrigal (Dennis Lopez)

Kathryn Newton (Louise Brooks)

Ryan Malgarini (Tom Brooks)

Brooke D'Orsay (Sasha)

Niecy Nash (Charleen)

Paula Marshall (Allison Brooks)

Jay Mohr (Gary Brooks)

Jaime King (Vanessa Flood)

Garret Dillahunt (Goose)

Ed Begley Jr. (Dr Walter Krandall)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jnn11
d1jnn11
d1jnn11