Trwa ładowanie...
d43tz5h

Rozpalić Cleveland

Najnowsze informacje
4.5
(52 głosy)
Oceń:

„Rozpalić Cleveland” (ang. Hot in Cleveland) to amerykański sitcom, wyprodukowany i nadawany przez telewizję TV Land od czerwca 2010. W Polsce premiera serialu odbyła się 20 lipca 2011 roku na kanale Viacom Blink!. Produkcja składa się z dwóch serii i 29 odcinków.

„Rozpalić Cleveland” to serial, opowiadający o perypetiach trzech przyjaciółek w kwiecie wieku, które mieszkają w Los Angeles. Ich życie zmienia się na zawsze, kiedy w drodze do Paryża, ich samolot niespodziewanie ląduje w Cleveland. Tam wzbudzają ogromne zainteresowanie mężczyzn, co utwierdza je w przekonaniu, że powinny zabawić tu nieco dłużej. Szybko okazuje się, że dom, który wynajęły zamieszkuje również wiekowa dozorczyni o ekscentrycznych poglądach – Elka Ostrowski (w tej roli jak zawsze znakomita, Betty White).

Valerie Bertinelli jako Melanie Hope Moretti to załamana rozwodem pisarka i matka dwójki nastolatków (Willa i Jenny), która leci do Paryża, by odnaleźć swoją miłość. Jane Leeves jako Rejoyla "Joy" Scroggs, niezamężna kosmetyczka, z pochodzenia Brytyjka, znana jako "Królowa brwi Beverly Hills", do której klientów zaliczają się takie gwiazdy jak Oprah Winfrey, Ryan Seacrest czy Brad Pitt.

Wendie Malick jako Victoria Chase, pięciokrotna rozwódka, przybrana matka trójki dzieci, zwyciężczyni nagrody Emmy, gwiazda telenoweli "Na skraju jutra", która właśnie została anulowana.

Betty White jako Elka Ostrovsky, wiekowa dozorczyni polskiego pochodzenia, która zajmuje się domem wynajmowanym przez Melanie Moretti od ponad 50 lat, gdy umarł jej małżonek. Elka urodziła się w Polsce, skąd w ucieczce przed nazistami dostała się do Cleveland. W swoim życiu nie stroniła od seksu, alkoholu i marihuany. Ma 3 dzieci oraz 3 wnucząt. Jej mąż współpracował z mafią. Za namową nowych znajomych, Elka znów zaczyna spotykać się z mężczyznami.

Rozpalić Cleveland
Tytuł oryginalny

Hot in Cleveland

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Leslie Grossman (Elise)

Bette Rae (matka)

Sean O'Bryan (Andy)

Michael Lembeck

Jane Leeves (Joy Scroggs)

Valerie Bertinelli (Melanie Moretti)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43tz5h
d43tz5h
d43tz5h