Trwa ładowanie...
d43yctf

Roswell: W kręgu tajemnic

Najnowsze informacje
4.2
(4815 głosów)
Oceń:

"Roswell: W kręgu tajemnic" to amerykański serial s-f zainspirowany książką "Roswell High". W Polsce serial mogliśmy oglądać na antenie Polsatu oraz Czwórki. Wyemitowano wszystkie trzy sezony, łącznie 61 odcinków.

Serial opowiada historię trójki (w drugim sezonie czwórki) obcych, którzy w 1947 roku rozbili się nieopodal Roswell oraz ich ludzkich przyjaciół. Katastrofa nieopodal Roswell w 1947 roku dopiero teraz ujawnia swoje tajemnice. Okazuje się, że na Ziemię przybyły cztery formy życia. Po 42 latach na ulicach Roswell pojawia się trójka sześciolatków, dzieci posiadające niesamowite zdolności. Obecnie jako uczniowie liceum w Roswell, zmuszeni sytuacją, kosmici ujawniają swoją naturę innym.

Hit "Roswell" stał się kultową pozycją dla nastolatków do tego stopnia, że na skutek tysięcy podpisów, telefonów i listów stacja The WB zmieniła zdanie na temat zaniechania produkcji kolejnych odcinków.

Max Evans (Jason Behr) to główna postać serialu. Jeden z kosmitów, brat Isabel. Jego prawdziwe imię: Zan. Zachowuje się podobnie do Brada Pitta w „Meet Joe Black” - jest cichy, delikatny i małomówny. Wszystko wydaje się dla niego nowe. Jest zagubiony i ciągle szuka odpowiedzi na pytania dotyczące swojej przeszłości i przeznaczenia. Kocha Liz jednak na drodze miłości staje jego przeznaczenie w postaci Tess.

Liz Parker (Shiri Appleby) pracuje jako kelnerka w restauracji rodziców. Pewnego dnia przypadkiem zostaje postrzelona. Max, kolega z liceum, przykładając dłoń do rany, ratuje dziewczynę. Wówczas Liz odkrywa, że „nie jesteśmy sami”. Liz jest niepoprawną romantyczką, która pisze pamiętnik. Przyjaźni się z Marią i Alexem.

Isabel Evans (Katherine Heigl) jest siostrą Maxa. Piękna i arogancka modnisia. Prawdziwe imię: Vilandra. Może zmieniać materię, co jest niezwykle wygodne. Uwielbia Tabasco. Z czasem staje się mniej cyniczna. Michael Guerin (Brendan Fehr) to buntownik, awanturnik i do tego kosmita. Wychowany w przyczepie kempingowej ma problem z kompleksem władzy. Przyjaciel Maxa i Isabel. Zakochuje się w przyjaciółce Liz, Marii, ale przez swoją porywczą naturę para zachowuje się jak Ross i Rachel.

Maria Deluca (Majandra Delfino) to przyjaciółka Liz oraz dziewczyna Michaela. Jest chyba najpełniejszą życia, energii oraz humoru postacią z Roswell. Jej wesołe usposobienie zjednuje jej przyjaciół. Tess Harding (Emilie de Ravin) jest obcą, która jako ostatnia wyszła z kokonów w jaskini pod Roswell. Potrafi przejąć kontrolę nad mózgiem ofiary. Tess jest niewrażliwa i nieludzka. Nie znalazła oparcia w pozostałych bohaterach serialu.

Roswell: W kręgu tajemnic
Tytuł oryginalny

Roswell

Gatunek

fantasy, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

43 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Joel McKinnon Miller (Toby)

Wendle Josepher (Jennifer)

Danny Seckel (Richie)

Chad Gabriel (Mark)

Erica Gimpel (Agentka Suzanne Duff)

Diane Farr (Amy Deluca)

Sean O'Bryan (Warren Turner)

Colin Hanks (Alex Withman)

Shiri Appleby (Liz Parker)

Emilie de Ravin (Tess Harding)

Michael Pena (Fly)

Jason Behr (Max Evans)

Adam Rodriguez (Jesse Ramirez)

Alejandro Patino (Święty)

Stephen Tobolowsky (Julius Walters)

William Sadler (Jim Valenti)

Majandra Delfino (Maria Deluca)

Bob Clendenin (Pan Cowan)

Samantha Shelton (Connie Griffin)

Nick Wechsler (Kyle Valenti)

David Conrad (Daniel Pierce)

Brendan Fehr (Michael Guerin)

Mary Ellen Trainor (Diane Evans)

Julie Benz (Kathleen Topolsky)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43yctf
d43yctf
d43yctf