Trwa ładowanie...
d3fnef9

Rodzina zastępcza plus

Najnowsze informacje
4.5
(13110 głosów)
Oceń:

Serial "Rodzina zastępcza plus" opowiadał o perypetiach rodziny Kwiatkowskich, w skład której wchodzi pięcioro dzieci, w tym trójka adoptowanych. Emisję zakończono w grudniu 2009 roku.

Akcja serialu toczy się wokół perypetii rodziny Kwiatkowskich: Anna i Jacek Kwiatkowscy oraz ich dwoje dzieci, Majka i Filip, postanawia przysposobić Romka, chłopca z Domu Dziecka. Przypadek sprawia, że oprócz niego przyjmują pod dach jeszcze dwie dziewczynki – Zosię i Elizę. Jest również Śliniak, pies rasy Dogue de Bordeaux. Co ubarwia serial przez dom Kwiatkowskich przewija się sporo innych stałych postaci: ciocia Ula, zaprzyjaźniony policjant. Z czasem do tej grupy dochodzą sąsiedzi – Alutka i Jędrula Kossoń, kuzynka Jadzia.

Do 2004 r. każdy odcinek trwał około pół godziny. Od odcinka 157 zmieniony został tytuł serii. Na antenie Polsatu zadebiutowała "Rodzina zastępcza plus", odcinki stały dłuższe o kwadrans, a akcja rozgrywała się nie tylko w domu Kwiatkowskich, ale także u ich sąsiadów Kossoniów oraz w domu męża córki i jego dziadka, gdzie znajdowała się prowadzona wspólnie kafejka internetowa "M@jka Cafe".

Z czasem doszło też do wymiany aktorów, którzy dorastali razem z serialem i opuszczali plan produkcji. Na ich miejsce trafiali nowi bohaterowie.

Pod koniec listopada 2009 Polsat podał informację o zakończeniu emisji serialu. Oficjalnym powodem była niska oglądalność "Rodziny zastępczej plus". Ostatni odcinek wyemitowano 20 grudnia 2009 roku.

Rodzina zastępcza plus
Tytuł oryginalny

Rodzina zastępcza plus

Gatunek

dziecięce, familijny, komedia, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Julia Wróblewska (Alinka - gościnnie)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fnef9
d3fnef9
d3fnef9