Trwa ładowanie...
d355rq4

Reideen

Najnowsze informacje
5.0
(19 głosów)
Oceń:

Niepozorne odkrycie archeologiczne doprowadza do punktu zwrotnego w historii całej Ziemi. Gdy uderzenie pioruna odsłania ukryty korytarz wewnątrz dziwnej góry o kształcie piramidy, położonej gdzieś na japońskiej prowincji, nikt nie przypuszcza, że wydarzenie to ściągnie na naszą planetę uwagę najeźdźców z kosmosu.

Junki Saiga, zwyczajny piętnastolatek, uczeń pierwszej klasy liceum, zostaje wciągnięty w wojnę, której stawką są losy całego świata. Wybrany przez tajemniczego, potężnego robota imieniem Reideen, staje za jego sterami, by stoczyć bój o przyszłość wszystkich ludzi. Skąd się wziął na Ziemi ten gigantyczny złoty robot i dlaczego to właśnie Junki został wybrany na jego pilota?

Przed nami dużo dobrej akcji i tajemnic, które czekają na odkrycie! . "Reideen" to nowa, zaskakująca szybką akcją i zachwycająca nowoczesnymi efektami wizualnymi, seria anime z gatunku "wielkie roboty". Reżyser takich hitów jak: "Shamanic Princess", "Sakura Wars the Movie" oraz "Outlaw Star", tchnął nowe życie w klasyczny serial s-f i nadał mu zupełnie nowego charakteru! ...

Reideen
Tytuł oryginalny

Reideen

Gatunek

animowany, sci-fi, serial

Kraj produkcji

Japonia

Czas trwania odcinka

25 min.

Reżyser

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d355rq4
d355rq4
d355rq4