Trwa ładowanie...
d2xvq12

Regina

Najnowsze informacje
5.0
(306 głosów)
Oceń:

Po ośmiu latach pobytu w więzieniu do rodzinnego domu wraca tytułowa Regina, 33–letnia kobieta, która skazana była za zamordowanie swojej siostry, Klary.

Będąc w więzieniu nie kontaktowała się z rodziną, oskarżając jej członków – a szczególnie ojca, byłego sędziego – o to, że przyczynili się do jej skazania w oparciu o poszlaki.

Regina nadal utrzymuje, że jest niewinna. Inne zdanie na ten temat mają ojciec – Aleksander Popiel i matka – Irena, choć ona, w przeciwieństwie do męża, próbuje Reginie wybaczyć. Oboje mieszkają razem z najstarszą córką, Anną, jej mężem – Markiem, synem – Dawidem i wnuczką Luizą, która była przed laty niemym świadkiem morderstwa Klary, przeżyła straszliwą traumę, a jej skutkiem była niemal całkowita utrata wzroku.

Po powrocie Reginy z więzienia w domu Popielów zaczyna się prawdziwe piekło. Ojciec niemal siłą chce usunąć ją z domu, ona pragnie się zemścić za doznane krzywdy. Jest to prawdziwy dramat namiętności, nieskrywanych emocji, wzajemnych oskarżeń, a jednocześnie rozliczania bolesnej i mrocznej przeszłości rodzinnej.

W tym samym czasie Regina dzięki znajomej z więziennej celi, Sarze, poznaje tajemniczego Wiktora Borutę, co wkrótce jeszcze bardziej skomplikuje jej sytuację.

Regina
Tytuł oryginalny

Regina

Gatunek

horror, mystery, obyczajowy, serial, thriller

Kraj produkcji

Polska

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xvq12
d2xvq12
d2xvq12