Trwa ładowanie...
d2ig4m9

Przypadek zgodny z planem

Najnowsze informacje
4.3
(137 głosów)
Oceń:

Przypadek zgodny z planem ("Accidentaly on purpose") to amerykański serial komediowy, wyprodukowany przez stację CBS. Swoją premierę miał 21 września 2009 roku, natomiast w Polsce 17 maja 2010 roku i mogliśmy go oglądać na kanale Comedy Central. Serial liczy 18 odcinków, każdy trwający 28 minut.

"Przypadek zgodny z planem" powstał na podstawie książki Mary F. Pols i opowiada o codziennych perypetiach krytyk filmowej Billie Chase, która właśnie rozstała się ze swoim partnerem i jednocześnie szefem – Jamesem i nie potrafi pogodzić się ze złamanym sercem. Przypadkowo poznaje Zacka, z którym jedna spędzona jedna zmienia jej życie diametralnie. Billie zachodzi w ciążę i decyduje się urodzić dziecko. Jednak nie chce go wychowywać sama, a z jego ojcem Zackiem.

Różnica wieku, jaka dzieli bohaterów wynosi 15 lat. Są zupełnie różni, począwszy od poczucia humoru, przez zainteresowania, przyjaciół, a na potrzebach i oczekiwaniach skończywszy. Mimo różnic postanawiają jednak zamieszkać razem, by wychować dziecko i stworzyć mu normalną rodzinę. Jednak Billie ma wątpliwości, że temu podoła, kiedy przyjaciele Zacka traktują jej mieszkanie jako dom bractwa, imprezując i wyczyniając studenckie popisy. Jednocześnie były partner Billie staje się coraz bardziej zazdrosny o Zacka, co ma wpływ na życie zawodowe i prywatne bohaterki.

W rolach głównych wystąpili: Jenna Elfman jako Billie Chase, Jon Foster w roli Zacka, Grant Show jako były partner Billie – James, Ashley Jensen jako Oliwia i Nicolas Wright jako Davis.

Serial spotkał się z przeciętnymi recenzjami krytyków, a jego oglądalność osiągała około 8 milionów widzów na odcinek. Niestety systematyczny spadek oglądalności spowodował, iż dalsza produkcja"Przypadku zgodnego z planem" została anulowana w 2010 roku.

Przypadek zgodny z planem
Tytuł oryginalny

Accidentally on Purpose

Gatunek

komedia, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Scenarzysta
Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ig4m9
d2ig4m9
d2ig4m9