Trwa ładowanie...
d3aiyat

Przygody Merlina

Najnowsze informacje
4.0
(1738 głosów)
Oceń:

Magia jest jego przeznaczeniem! Nadejdzie dzień, w którym Merlin, główny bohater serialu "Przygody Merlina", stanie się największym czarodziejem w dziejach. Ale teraz jest dopiero nastoletnim chłopcem, który po raz pierwszy w swoim życiu opuścił dom i przybywa do legendarnej krainy Camelot.

Wraz z nim odkrywamy urzekający świat legend arturiańskich, zanim jeszcze nastały czasy mitycznego króla Artura i rycerzy Okrągłego Stołu.

Ten serial to ekscytująca, ale zarazem ambitna nowa wersja legendy o Merlinie i jego przygodach, w których staje on twarzą w twarz z legendarnymi i fantastycznymi niebezpieczeństwami.

Urzekający ferią barw, zadziwiający ilością magicznych sztuczek i zrealizowany z rozmachem godnym XXI wieku – serial „Przygody Merlina” to jedna z najnowszych produkcji BBC.

Jej premiera jesienią 2008 w Wielkiej Brytanii okazała się wielkim sukcesem i nie tylko młodzi fani tej filmowej baśni już czekają na następne magiczne przygody tytułowego bohatera, a producenci zapowiadają jeszcze więcej potworów, rycerskich pojedynków i czarów, prawdziwej magii kina!

Przygody Merlina
Tytuł oryginalny

Merlin

Gatunek

przygodowy, fantasy, dramat, familijny, serial

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Czas trwania odcinka

45 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aiyat
d3aiyat
d3aiyat