Trwa ładowanie...
ycipk-24g7hd
ycipk-24g7hd

Przybysz Paulina - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
ycipk-24g7hd

Paulina Przybysz to młodsza połowa muzycznego duetu "Sistars", który pojawił się w 2001 roku i zatrząsł polską sceną R&B. Po pięciu latach działalności siostry zawiesiły działalność i rozpoczęły solowe projekty. Jednak od niedawna siostrzany duet znów jest w natarciu, występując razem w "Bitwie na głosy".

Paulina Przybysz urodziła się w Warszawie. Tam też rozpoczęła edukację w Państwowej Szkole Muzycznej. Wokalistka zdobyła muzyczne wykształcenie pierwszego stopnia, w klasie wiolonczeli. Dalszą edukację przerwała praca nad muzycznym projektem z siostrą Natalią, z którą w 2001 roku powołały do życia formację "Sistars".

Siostrzany duet tworzył muzykę z gatunku R&B, hip hop przez pięć lat, później muzyczne drogi sióstr Przybysz rozeszły się, a każda zaczęła realizować solowe projekty.

w 2008 roku Paulina ukrywająca się pod artystycznym pseudonimem Pinnawela wydała debiutancki album zatytułowany "Soulahili" utrzymany w klimacie soul.

Wiosną 2012 roku Paulina wraz z Natalią wzięła udział w muzycznym show telewizyjnej Dwójki "Bitwa na głosy". Siostry przybysz zostały trenerkami rozśpiewanej drużyny z Warszawy.

ycipk-24g7hd
ycipk-24g7hd