Trwa ładowanie...
d3s64dd
d3s64dd

Przybysz Natalia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Filmografia:
Zdjęcie
Zdjęcie

Natalia Przybysz to połowa siostrzanego i muzycznego duetu "Sistars", który pojawił się w 2001 roku i zatrząsł polską sceną R&B. Po pięciu latach działalności siostry zawiesiły działalność i rozpoczęły solowe projekty. Jednak od niedawna siostrzany duet znów jest w natarciu, występując razem w "Bitwie na głosy".

Natalia Przybysz urodziła się w Warszawie, gdzie zaczęła swoją muzyczną edukację. Jako dziecko uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzyczną w Warszawie do klasy wiolonczeli.

O Natalii jak i o jej siostrze, usłyszano za sprawą formacji "Sistars", którą powstała w 2001 roku.

Debiutancki album Natalii i Pauliny Przybysz zatytułowany "Siła sióstr" ukazał się w 2003 roku był inspirowany muzyką pop, R&B, soul,hip-hop i funky. Z tego krążka pochodzi największy przebój sióstr -"Sutra".

Rodzinna formacja poza debiutanckim albumem wydała jeszcze trzy inne, spośród których największy sukces odniosła wydana w 2005 roku płyta "A.E.I.O.U.".

W 2006 roku siostry Przybysz podjęły decyzje o zakończeniu wspólnej działalności i rozpoczęły projekty solowe. Natalia w 2008 roku zaprezentowała swój pierwszy debiutancki album "Maupka Comes Home".

Wiosną 2012 roku artystka zaprezentowała się w nowej roli. Wraz z siostrą prowadzi wokalną drużynę z Warszawy w drugiej edycji muzycznego show telewizyjnej Dwójki - "Bitwa na głosy".

d3s64dd

d3s64dd
d3s64dd
d3s64dd