Trwa ładowanie...
dm0zcpf

Przepis na więcej

Najnowsze informacje
5.0
(146 głosów)
Oceń:

"Przepis na więcej" to zupełnie nowa produkcja TVN, a dokładniej web-serial, który powstaje przy okazji serialu TVN "Przepis na życie". Główne role grają w nim drugoplanowe postaci z "Przepisu na życie" – Aldona i Żyleta - kucharze z serialowej restauracji Imbir.

Aldona to szefowa kuchni, właścicielka oraz bufetowa niewielkiego baru, w którym znajduje się kilka stolików. Oprócz niej pracuje tam jeszcze jej pomocnica, jednak jej obecność zaznaczona jest jedynie głosem, który słyszymy spoza kadru.

Żyleta to najbardziej wierny klient tego baru. Jest on mieszkającym w Polsce Francuzem, który ima się różnych zajęć w charakterze pracy dorywczej i każdorazowo wieczorem przychodzi do swojego ulubionego baru gdzie może się posilić, a przede wszystkim zamienić kilka słów na temat minionego dnia z Aldoną.

To właśnie te rozmowy na temat spostrzeżeń Żylety o Polakach, o wykonywanych zajęciach i ogólnie o życiu oraz komentarze i rady Aldony dla wciąż poszukującego swego miejsca w świecie Żylety, są największym atutem serialu. Całość wydarzeń rozgrywać się będzie przy ladzie baru, przy ulubionym stoliku Żylety oraz w kuchni, do której Żyleta bardzo chętnie chciałby się wprosić, ale Aldona zabrania mu wstępu.

Przepis na więcej
Tytuł oryginalny

Przepis na więcej

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

5 min.

Obsada

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm0zcpf
dm0zcpf
dm0zcpf