Trwa ładowanie...
d2epgy8
d2epgy8

Prokop Marcin

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Filmografia:
Zdjęcie

Kto by pomyślał, że Marcin Prokop - jeden z ulubionych dziennikarzy i prowadzących programów telewizyjnych - jest z wykształcenia specjalista od marketingu bankowości?

Wszyscy wiemy, że jego żywiołowa natura nie mogłaby wysiedzieć przez cały dzień za biurkiem. Zaznany jest z ciętych odpowiedzi i niezawodnego sarkastycznego poczucia humoru.

Na wizji widać, że Prokop to wulkan energii, jednak w wywiadach twierdzi, że jest samotnikiem. Nawet jeśli rzuca docinki w stronę kolegów to i tak wszyscy mu wybaczą, ze względu na jego niezrównany urok.

To człowiek o wielu zainteresowaniach, jednak jego największą pasją są multimedia - film, kino, muzyka i oczywiście telewizja. Były redaktor naczelnym m.in. "Filmu" i "Machiny". Pisał też dla "Przekroju", "Gazety wyborczej", "Wprostu" i "Glamour". W telewizji wszędzie go pełno. Regularnie prowadzi programy telewizyjne od 2001 roku. Współpracował ze stacją MTV, TVP2, TVN Turbo. Co piątek, budząc zaspanych widzów, prowadzi razem z Dorotą Wellman "Dzień dobry TVN". Prokopa znamy również z prowadzenia zrazem z Szymonem Hołownią wielkiego show "Mam talent!".

Poza pracą dla Marcina najważniejsza jest jego rodzina, a w szczególności córka Zosia, którą wychowuje razem z wieloletnią partnerką Marysią Prażuch. Nie spieszy mu się do ślubu i czasem śpi na kanapie, bo chrapie za głośno.

d2epgy8
d2epgy8
d2epgy8
d2epgy8