Trwa ładowanie...
d2jo7gj

Prawo miasta

Najnowsze informacje
4.6
(345 głosów)
Oceń:

W tajemniczych okolicznościach ginie Andrzej Sarnecki (Bogusław Linda) - były policjant i właściciel agencji ochrony JAGA. Prowadzący śledztwo przyjaciel rodziny Sarneckich - komisarz Bogdan (Krzysztof Pieczyński) bada, czy Andrzej sam targnął się na życie, czy może ktoś mu w tym pomógł?

Własne dochodzenie w tej sprawie prowadzi też Marek Henzel (Paweł Wilczak) z wydziału spraw wewnętrznych.

Tymczasem o stracie ojca dowiaduje się córka Jaga (Weronika Książkiewicz). Dziewczyna jest pięcioboistką i właśnie przygotowuje się do Olimpiady. Tragiczna wiadomość przychodzi w złym momencie.

Związek z Pawłem jej partnerem i trenerem - właśnie dobiegł końca… Paweł jest wściekły, że Jaga straci szansę na Olimpiadę.

Jaga postanawia wyjaśnić tajemnicę śmierci ojca. Wersja o samobójstwie nie potwierdza się. Dziewczyna próbuje dociec prawdy. Jednak za każdym razem, kiedy wydaje się, że jest bliska wyjaśnienia zagadki, okazuje się, że się myliła. Powoli odkrywa prawdę o swoim ojcu, który był inny, niż sądziła.

Wyobrażenia Jagi wyniesione ze sportu ulegają zmianie: życie rządzi się innymi regułami i żeby w nim wygrywać, trzeba posiąść zupełnie inne niż w sporcie umiejętności.

Niestety okazuje się, że Marek – jedyny mężczyzna, któremu zaufała, również ma tajemnice… Jaga nie wie już komu wierzyć. Osób podejrzanych o zamordowanie jej ojca przybywa.

Prawda o życiu Andrzeja Sarneckiego i jego śmierci okazuje się całkowicie zaskakująca.

Prawo miasta
Tytuł oryginalny

Prawo miasta

Gatunek

kryminał, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

60 min.

Obsada

Maciej Musiał (Maciek Gralczyk)

Anna Dereszowska (Natalia Pazio)

Jacek Braciak (Wielina)

Bogusław Linda (Andrzej Sarnecki)

Maciej Musiał

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jo7gj
d2jo7gj
d2jo7gj