Trwa ładowanie...
d4f2l8z

Powrót na October Road

Najnowsze informacje
4.2
(56 głosów)
Oceń:

„Powrót na October Road” (October Road) to amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację ABC od 15 marca 2007 roku. Składa się z dwóch serii i 19 odcinków. W Polsce nadawany przez FoxLife od 6 października 2009 roku. Od 18 kwietnia 2011 roku serial jest nadawany w TVP2.

Młody, uznany powieściopisarz i autor scenariuszy, Nick Garret powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Jednak mieszkańców oraz starych przyjaciół Nicka niezbyt cieszy jego widok.

"Powrót na October Road" to serial obyczajowy opowiadający o pisarzu i autorze scenariuszy Nicku Garrecie (Bryan Greenberg). Bestsellerowa powieść, która przyniosła mu znaczny rozgłos powstała w oparciu o losy jego przyjaciół z rodzinnego miasteczka. Nick jest w przełomowym momencie swego życia i po 10 latach nieobecności decyduje się powrócić w rodzinne strony, gdzie ma wykładać na lokalnej uczelni.

Świat literacki okrzyknął go geniuszem, ale w miasteczku, z którego pochodzi uznano go po prostu za tchórza, który zawiódł zaufanie najbliższych i zdradził sekrety. Szybko okazuje się, że krąg przyjaciół, których nastoletnie życie opisał w książkach, nie chce mu tego wybaczyć. Była dziewczyna Nicka to Hannah (Laura Prepon) Daniels, którą zostawił gdy przed 10 laty wyruszył w podróż z plecakiem po Europie. Ma 10-letniego syna Sama i spotyka się z największym wrogiem Nicka, Rayem Cataldo. Pracuje jako technik weterynaryjny.

Okrzyknięty "Betonowym Królem", Ray ma przedsiębiorstwo budowlane, które prowadzi usługi dla całego miasteczka. Rozwiedziony z dwójką dzieci. Wielki rywal Nicka i na domiar złego spotyka się z jego byłą dziewczyną Hannah. Z kolei Eddie w szkole średniej był gwiazdą futbolu, co do dzisiaj daje mu fory u płci pięknej. Jest właścicielem firmy zajmującej się architekturą zieleni. Ma żal do Nicka, że ten opuścił miasto i z tego powodu nie udało im się zrealizować wspólnego marzenia o otwarciu sklepu z podłogami, drzwiami i oknami.

Powrót na October Road
Tytuł oryginalny

October Road

Gatunek

dramat, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

USA

Czas trwania odcinka

41 min.

Obsada

Penny Johnson (Dziekan Leslie Etwood)

Evan Jones (Ikey)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f2l8z
d4f2l8z
d4f2l8z