Trwa ładowanie...
d3ed956

Powiedz TAK!

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:

"Powiedz TAK!" to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków.

Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej. Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki.

W każdym odcinku "Powiedz TAK!" pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi - przyszłe młode pary i ich życiowe historie. W serialu "Powiedz TAK" obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch czy Anna Karczmarczyk.

Powiedz TAK!
Tytuł oryginalny

Powiedz TAK!

Gatunek

komedia, obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ed956
d3ed956
d3ed956