Trwa ładowanie...
d7koqt4

Porzucony według Harlana Cobena

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Porzucony według Harlana Cobena" (org. "The Five") to składający się z 10 odcinków brytyjski serial pełen trzymającej w napięciu akcji, w której śledztwo w sprawie o morderstwo krzyżuje się z zagadką z przeszłości.

Czwórka nastolatków (Mark, Pru, Danny i Slade) nigdy nie zapomni pewnej feralnej wycieczki do parku. Właśnie wtedy zgubili pięcioletniego Jesse'ego - brata Marka. Chłopca nigdy nie odnaleziono. Minęło 20 lat. Danny, obecnie detektyw, wpada na trop, który zmieni życie przyjaciół. W śledztwie w sprawie o morderstwo pojawia się dowód – DNA należące do zaginionego Jesse'ego. Chłopak żyje, ale co się z nim działo przez te wszystkie lata? Gdzie mieszka? co robi? Czy ma coś wspólnego z morderstwem, nad którym pracuje policja? Wątpliwości się mnożą, tropy gmatwają, a najważniejsze pytania pozostają bez odpowiedzi.

Serial "Porzucony według Harlana Cobena" porównywany jest do klimatu brytyjskiego "Broadchurch", a dłoń mistrza gatunku, Harlana Cobena, gwarantuje emocje i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Porzucony według Harlana Cobena
Tytuł oryginalny

Five, The

Gatunek

dramat, serial

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7koqt4
d7koqt4
d7koqt4
d7koqt4