Trwa ładowanie...
d43nluc

Popielewicz Agnieszka

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

Agnieszka Popielewicz, dzięki zwycięstwie w konkursie "Matka i córka, naturalna więź", została twarzą firmy kosmetycznej Oriflame. Brała udział w wyborach Miss Polski 2005 i dostała się do finału. Reprezentowała Polskę w wyborach Miss Turystyki w Chinach.

Gdy była na pierwszym roku studiów socjologicznych coraz częściej brała udział w castingach w Warszawie. Została zaproszona na plan programu "Ciao Darwin", a tam wydarzyły się dwie rzeczy, które zadecydowały o dalszym jej życiu. Po pierwsze utwierdziła się w przekonaniu, iż telewizja to jest miejsce, w którym chciałabym się rozwijać, a po drugie poznała Marcina. Mimo tego, że od programu minęło trochę czasu, nim zaczęli się spotkać prywatnie, coraz więcej spraw wiązało się z Warszawą.

Jednak Agnieszka Popielewicz zyskała popularność właśnie jako dziewczyna Marcina Mroczka. Widzowie poznali ją, gdy kibicowała swojemu narzeczonemu, gdy ten brał udział w różnego rodzaju show z gwiazdami. Para rozstała się, ale dziewczyna nie zniknęła z polskich ekranów.

Przez moment była gospodynią programu rozrywkowego w Tele5. Popielewicz próbowała wykorzystać zainteresowanie swoją osobą i wzięła udział w castingu na prezenterkę MTV. Przegrała z Katarzyną Sowińską.

Aktualnie prowadzi program "Się kręci" w Polsacie. Dołączyła jako trzecia prowadząca do Maćków - Rocka i Dowbora.

Wystąpiła w duecie z Dariuszem Kordkiem w trzeciej edycji programu "Jak Oni śpiewają" z piosenką "Felicita".

Modelka prowadziła pierwszą edycję programu "Gwiezdny Cyrk" razem z Zygmuntem Chajzerem.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43nluc
d43nluc
d43nluc