Trwa ładowanie...
dsgf89q

Polandia

Najnowsze informacje
4.3
(150 głosów)
Oceń:

Każdy odcinek serialu „Polandia” to luźna wypowiedź obcokrajowca przebywającego w Polsce, który w języku angielskim komentuje różnice kulturowe bądź społeczne, pomiędzy jego rodzinnym krajem, a Polską. Charakterystycznym i wyróżniającym elementem serii jest szczerość w wypowiedzi uczestników, wywołująca często burzliwe dyskusje na forum programu.

Serial "Polandia", opowiadający o losach obcokrajowców przebywających w Polsce, emitowany w telewizji internetowej WP.TV oraz oficjalnym portalu promocyjnym RP – poland.gov.pl – został wyróżniony w międzynarodowym konkursie projektów internetowych W3Awards; organizowanym przez International Academy of the Visual Arts z siedzibą w Los Angeles.

Cykl wywiadów wideo realizowany przez zespół Wirtualnej Polski pod oficjalnym patronatem portalu Ministerstwa Spraw Zagranicznych, poland.gov.pl – otrzymał certyfikat „Silver Winner” i srebrną statuetkę W3Awards.

Tym samym, to pierwszy serial internetowy z Polski, nagrodzony w międzynarodowym konkursie tej rangi. Projekt składający się jak dotąd z 45 odcinków liczących łącznie ponad 6 godzin, a dostępny za darmo pod adresem polandia.wp.tv, zgłoszony został do konkursu pod hasłem „POLANDIA – there is a country in the middle of Europe”.

Polandia
Tytuł oryginalny

Polandia

Gatunek

serial

Kraj produkcji

Polska

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsgf89q
dsgf89q
dsgf89q