Trwa ładowanie...
d1vf0sh

Polaków awantury o remont

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:

"Polaków awantury o remont" to polska edycja programu "Awantura o remont", w którym uczestnicy decydują się zrobić remont swojego gniazdka przy finansowym wsparciu TLC.

Bohaterowie programu otrzymają 40 tys. złotych na przeprowadzenie remontu swoich mieszkań, będą jednak mieli na to zaledwie 21 dni, a wszelkie decyzje będzie podejmowała tylko jedna osoba. Choć pewnie nie za często się to zdarza na co dzień, tym razem wybór będzie należał wyłącznie do… mężczyzn.

Podczas, gdy panowie będą się głowić nad doborem kolorów, mebli i dodatków, dziewczyny dostaną do zaprojektowania repliki swoich mieszkań. Kłopot w tym, że zamieszkają jednak w tym zaprojektowanym przez swoich mężczyzn i nie będą miały w tej kwestii nic do powiedzenia.

W rolę prowadzącej program wcieli się znana z zamiłowania do wnętrzarstwa gwiazda muzyki pop Kasia Klich.

W programie poznamy m.in. Basię i Tomka, którzy postanowili wyremontować swoje 4 kąty. Trzytygodniowa rozłąka była dla nich niezwykle uciążliwa, szczególnie, że para pobrała się zaledwie dwa miesiące wcześniej. Znając dobrze zamiłowanie Tomka do ryb, Basia bardzo obawiała się, czy w odnowionej kuchni nie pojawi się przypadkiem gigantyczne ścienne akwarium. Tomek niewątpliwie ją zaskoczy, tylko czy ze swoim alternatywnym pomysłem trafi w jej gusta?

Czy bohaterowie programu znają swoje partnerki na tyle dobrze, by spełnić ich oczekiwania? Czy wiedzą o jakich mieszkaniach marzą? Czy czekają ich uściski i gratulacje, czy raczej niezadowolone miny ich dziewczyn lub żon? Bez wątpienia udział w programie będzie dla nich nie lada sprawdzianem.

Premierowy odcinek serii zostanie wyemitowany na TLC już w piątek, 28 września, o godz. 21.30.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vf0sh
d1vf0sh
d1vf0sh