Trwa ładowanie...
d25826z

Pogoda na piątek

Najnowsze informacje
5.0
(66 głosów)
Oceń:

Akcja serialu "Pogoda na piątek" rozgrywa się głównie w dużym centrum handlowym. Centrum jest symbolem wielkiego miasta.

Dla jednych jest miejscem pracy, dla innych miejscem spotkań, szybkich zakupów, czy możliwością rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Rozgrywają się tu dramaty zwykłych ludzi.

Bohaterowie zajęci sobą nie zauważają bliskich sobie osób, umykają im rzeczy istotne. Jedna z bohaterek robi zdjęcia - przygotowuje się do wystawy o ludziach w centrum. Na jej fotografiach będzie widoczne wszystko, na co nie zwracali uwagi bohaterowie filmu.

W serialu przestawione są tak bulwersujące zjawiska społeczne, jak „galerianki” - gimnazjalistki, które sprzedają się mężczyznom nie za pieniądze, lecz za gadżety (perfumy, bieliznę, telefony komórkowe).

Wszystkich bohaterów, na zakończenie pierwszej serii, zostawiono w trudnym momencie życia. Grażyna po rozwodzie z mężem, który założył nową rodzinę, spotkała wielką miłość – Jerzego. Niestety okoliczności zmusiły ją do rezygnacji z tego związku. Została sama.

Pogoda na piątek
Tytuł oryginalny

Pogoda na piątek

Gatunek

obyczajowy, serial

Kraj produkcji

Polska

Czas trwania odcinka

43 min.

Obsada

Antoni Królikowski (Bartek Lewicki, syn Anny i Jerzego)

Beata Ścibakówna (Lucyna Zdrojewska)

Michał Lesień (Marcin Brzezina)

Danuta Stenka (Grażyna Borowik-Zamecznik)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25826z
d25826z
d25826z