Trwa ładowanie...
d2ezb1s

Pierwsza randka

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
Facebook.com
Źródło: Facebook.com

''Pierwsza randka'' to rozrywkowy program telewizyjny, który był emitowany na kanale TVP2. Został oparty na formacie ''First Dates'' popularnym w wielu krajach, np. Kanadzie, USA, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. ''Pierwsza randka'' miała na celu zapoznanie dwójki nieznajomych poprzez zaproszenie do restauracji. Pierwszy odcinek został wyemitowany 16 marca 2017 roku, a ostatni 23 listopada tego samego roku.

Pierwsza randka – opis programu

Głównym celem programu ''Pierwsza randka'' jest tzw. kojarzenie par. Szkopuł polega na tym, że obie strony w ogóle wcześniej się nie znały, co tym bardziej może skomplikować spotkanie. Pary zostały skrupulatnie dobrane przez ekspertów i psychologów. Dopasowanie przede wszystkim polegało na wstępnych rozmowach z kandydatami, podczas których psycholodzy dopytywali o oczekiwania względem potencjalnego przyszłego partnera.

''Pierwsza randka'' rozpoczyna się od wejścia do lokalu wybranych uczestników. Żadna ze stron nie widziała się w wejściu – każda osoba przychodziła na wyznaczoną godzinę. Wówczas dochodziło do krótkiego przedstawienia bohaterki lub bohatera. Widzowie dzięki temu mieli szansę poznać uczestników randki w ciemno.

Następnie w ''Pierwszej randce'' goście podchodzili do minibaru, gdzie mieli okazję zamówić drinki oraz nawiązać pierwszy kontakt. Po przygotowaniu przez personel odpowiedniego stolika, para zasiadała w wyznaczonym miejscu. Tak naprawdę właśnie wtedy miał miejsce kulminacyjny moment w programie.

Wspólna kolacja w ''Pierwszej randce'' była najważniejszą okazją do kontynuowania rozpoczętej rozmowy. Oczywiście, tematyka poruszana przez obie strony mogła dotyczyć tak naprawdę wszystkiego. Gdy romantyczny posiłek dobiegał końca, para musiała zadecydować, kto zapłaci za rachunek. W ''Pierwszej randce'' to, czy wybrane osoby zechciały kontynuować znajomość, okazywało się dopiero na końcu odcinka.

Pary były proszone za kulisy, a każda osoba miała okazję podzielić się wrażeniami ze spotkania. Jednak tym razem w ''Pierwszej randce'' obie strony opowiadały o swoich odczuciach wspólnie. Zdarzały się przypadki, że para deklarowała chęć dalszego kontaktu, ale też bywały i takie pary, które poprzestawały na jednej randce.

Według zapewnień producentów ''Pierwszej randki'' program nie był reżyserowany, a co za tym idzie nie było żadnego scenariusza. Emocje panujące w konkretnym odcinku były autentyczne i wyrażały uczucia uczestników.

Obie serie składały się z 12 odcinków, a w każdym z nich odbywały się 4 randki. Jednak w przeciwieństwie do brytyjskiej wersji ''Pierwszej randki'' w polskiej nie zapoznawano par homoseksualnych.

Pierwsza randka – obsada restauracji

  • Alex Mackiewicz – menadżer restauracji ''Pierwsza randka''. Pracuje za barem od wielu lat. Zdobył doświadczenie w branży gastronomicznej także w Irlandii, a po powrocie do kraju zaczął szkolić innych. Oprócz tego Mackiewicz prowadzi audycje radiowe w Fama Wołomin.
  • Darek Krupa – barman, który specjalizuje się we wprowadzaniu gości restauracji w dobry nastrój. Jest szefem w dwóch warszawskich lokalach i chętnie szkoli młodych barmanów.
  • Magdalena Jaroszewicz – tancerka i instruktora tańca, a w ''Pierwszej randce'' jest kelnerką.
  • Paulina Sobota – kelnerka w ''Pierwszej randce''. Bardzo spontaniczna i żywiołowa kobieta, która ma na swoim koncie kilka skojarzonych par.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ezb1s
d2ezb1s
d2ezb1s