Trwa ładowanie...
d4js9eb

Pięć dni

Najnowsze informacje
5.0
(5 głosów)
Oceń:

Akcja filmu "Pięć dni" rozpoczyna się pewnego pogodnego dnia gdzieś w Wielkiej Brytanii. Leanne Wellings (Christine Tremarco) – atrakcyjna kobieta, żona i matka trojki dzieci – wybiera się wraz z synem Ethanem (Lee Massey) i córką Rosie (Tyler Anthony) do mieszkającego niedaleko dziadka. Po drodze zatrzymuje się by kupić dla niego kwiaty. Wysiada z samochodu i znika swoim dzieciom z oczu.

Mija kilkanaście minut, a Leanne nie wraca do auta. Zaniepokojeni Ethan i Rosie wychodzą z samochodu i ruszają na jej poszukiwanie...

Kilka godzin później nikt już nie ma wątpliwości. Leanna i jej dzieci zaginęły. Przy ruchliwej drodze i w samym środku dnia „rozpłynęli się w powietrzu”. Policyjny detektyw Ian Barclay (Hugh Bonneville) rozpoczyna śledztwo, ale specjalnie nie wierzy w to, że uda je się zakończyć sukcesem.

Mąż Leanny – Matt (David Oyelowo) jest zrozpaczony. Ten żal nie przekonuje jednak policji, która umieszcza jego nazwisko na liście podejrzanych.

Kiedy wydaje się, że śledztwo utknie w martwym punkcie przypadkowo zostaje odnaleziony Ethan. Chłopiec niewiele pamięta z ostatnich kilkudziesięciu godzin i cały czas opowiada jedynie o pewnym poruszającym się białą furgonetką mężczyźnie. Opis ten jak ulał pasuje do trzymającego się na uboczu Kyle’a (Rory Kinnear). Mężczyzna zostaje aresztowany...

Akcja miniserialu „5 dni. Zniknięcie” koncentruje się na 5 przełomowych dniach z trwającego prawie 3 miesiące śledztwa: pierwszym, trzecim, dwudziestym ósmym, trzydziestym trzecim oraz siedemdziesiątym dziewiątym.

Pięć dni
Tytuł oryginalny

Five days

Gatunek

kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4js9eb
d4js9eb
d4js9eb