WP
WP

Pięć dni - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Zdjęcie
Podziel się
WP

Akcja filmu "Pięć dni" rozpoczyna się pewnego pogodnego dnia gdzieś w Wielkiej Brytanii. Leanne Wellings (Christine Tremarco) – atrakcyjna kobieta, żona i matka trojki dzieci – wybiera się wraz z synem Ethanem (Lee Massey) i córką Rosie (Tyler Anthony) do mieszkającego niedaleko dziadka. Po drodze zatrzymuje się by kupić dla niego kwiaty. Wysiada z samochodu i znika swoim dzieciom z oczu.

Mija kilkanaście minut, a Leanne nie wraca do auta. Zaniepokojeni Ethan i Rosie wychodzą z samochodu i ruszają na jej poszukiwanie...

Kilka godzin później nikt już nie ma wątpliwości. Leanna i jej dzieci zaginęły. Przy ruchliwej drodze i w samym środku dnia „rozpłynęli się w powietrzu”. Policyjny detektyw Ian Barclay (Hugh Bonneville) rozpoczyna śledztwo, ale specjalnie nie wierzy w to, że uda je się zakończyć sukcesem.

Mąż Leanny – Matt (David Oyelowo) jest zrozpaczony. Ten żal nie przekonuje jednak policji, która umieszcza jego nazwisko na liście podejrzanych.

Kiedy wydaje się, że śledztwo utknie w martwym punkcie przypadkowo zostaje odnaleziony Ethan. Chłopiec niewiele pamięta z ostatnich kilkudziesięciu godzin i cały czas opowiada jedynie o pewnym poruszającym się białą furgonetką mężczyźnie. Opis ten jak ulał pasuje do trzymającego się na uboczu Kyle’a (Rory Kinnear). Mężczyzna zostaje aresztowany...

WP

Akcja miniserialu „5 dni. Zniknięcie” koncentruje się na 5 przełomowych dniach z trwającego prawie 3 miesiące śledztwa: pierwszym, trzecim, dwudziestym ósmym, trzydziestym trzecim oraz siedemdziesiątym dziewiątym.

Tytuł oryginalny

Five days

Gatunek

kryminał, serial

Kraj produkcji

USA

WP
WP
WP