Trwa ładowanie...
d463r3f

Persons Unknown

Najnowsze informacje
3.9
(10 głosów)
Oceń:

"Persons Unknown" to produkcja, którą okrzyknięto mianem nowych "Zagubionych". Jego twórcami są scenarzysta Christopher McQuarrie i producenci Heather McQuarrie oraz Rémi Aubuchon.

"Persons Unknown" przedstawia historię siedmiorga zupełnie obcych sobie osób, które trafiają do jednego hotelu. Nie wiedzą jednak, jak się tam znaleźli, gdzie są, ani kim są pozostałe osoby. Muszą ze sobą współpracować – by przetrwać, by odnaleźć odpowiedź na pytanie: jak się tam znaleźli i dlaczego? Każdy z nich został jakby wyrwany z życia codziennego, od rodziny, pracy i znalazł się w opustoszałym miasteczku nie mając pojęcia, jak tu trafił.

Stali się zakładnikami, są pod stałą obserwacją wszechobecnych kamer i nie wiedzą, kto lub co jest po drugiej stronie, kto nimi manipuluje. Każda próba ucieczki kończy się niepowodzeniem.

Ich jedyną szansą na przetrwanie jest ufać sobie nawzajem. Ale komu mogą tak naprawdę można zaufać w tej niebezpiecznej sytuacji, nie wiedząc, kto ich obserwuje i kto zniszczył ich życie? Każda ich decyzja będzie miała moralne i etyczne konsekwencje. Relacje nie istnieją.

W główne role w serialu "Persons Unknown" wcielają się Jason Wiles, Daisy Betts, Chadwick Boseman, Lola Glaudini, Tina Holmes, Kate Lang Johnson, Gerald Kyd, Kandyse McClure, Sean O'Bryan, Alan Ruck.

Persons Unknown
Tytuł oryginalny

Persons Unknown

Gatunek

dramat, serial, thriller

Kraj produkcji

USA

Obsada

Sean O'Bryan (Bill Blackham)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d463r3f
d463r3f
d463r3f