Trwa ładowanie...
d34uy66

Pępek świata

Najnowsze informacje
4.7
(91 głosów)
Oceń:

Bohaterem serialu "Pępek świata" (org. The Middle) jest przeciętna amerykańska rodzina, mieszkająca w fikcyjnym mieście Orson w stanie Indiana.

Frankie i Mike Heck to przeciętne, amerykańskie małżeństwo. Niczym specjalnym się nie wyróżniają. Mają trójkę nieco krnąbrnych dzieci i co dzień przeżywają rozterki, z jakimi borykają się miliony ludzi na całym świecie. Doskwiera im brak pieniędzy, są niezadowoleni z pracy, która daleko odbiega od ich wyobrażeń, nie znoszą swoich uciążliwych sąsiadów oraz pewnej szalonej ciotki, która nawiedza ich dom.

Serial "Pępek świata" przedstawia rodzinne problemy w komediowym ujęciu, wyolbrzymiając życie przeciętnej, amerykańskiej rodziny do granic absurdu. Lekki humor i błyskotliwa gra aktorska to tylko niektóre powody, dla których warto zasiąść przez telewizorem.

W rolach głównych w produkcji "Pępek świata" występują: Patricia Heaton (znana z kultowego serialu "Wszyscy kochają Raymonda"), Neil Flynn ("Hoży doktorzy") oraz, jako niesforne dzieci Hecków: Atticus Shaffer, Eden Sher oraz Charlie McDermott.

Pępek świata
Tytuł oryginalny

The Middle

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Blaine Saunders (Carly)

Eden Sher (Sue Heck)

Patricia Heaton (Frankie Heck)

Sean O'Bryan (Ron Donahue)

Chris Kattan (Bob)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34uy66
d34uy66
d34uy66