Trwa ładowanie...
d249zua

Parks and Recreation

Najnowsze informacje
4.5
(35 głosów)
Oceń:

„Parks and Recreation” to amerykański serial komediowy z rodzaju mockumentary, emitowany przez amerykańską stację NBC od 9 kwietnia 2009 roku. Przedstawia perypetie pracowników Departamentu Zieleni. Serial składa się z trzech serii i 46 odcinków. Pomysłodawcami serialu były twórcy słynnego „Biura”.

Serial opowiada o losach grupy ludzi pracujących w wydziale "Parków i zieleni" urzędu miasta w Pawnee, w stanie Indiana. W roli głównej występuje Amy Poehler, grająca karierowiczkę, z ambicjami na zostanie pierwszą kobietą-burmistrzem Pawnee. Wraz ze swoim zespołem pracuje nad zmienieniem placu budowy w piękny park. Pomysł kradnie młodej pielęgniarce Ann Logan (znanej z "The Office" jako Karen Filipelli).

Akcja ma miejsce głównie w pomieszczeniach biurowych, a bohaterowie ( podobnie jak w „Biurze”) raczej nie wyskakują z garniturów i zwracają się bezpośrednio do ekipy z kamerą, która wszędzie za nimi podąża.

W serialu „Parks and Recreation” wystąpili: Amy Poehler, Rashida Jones, Aziz Ansami, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O'Heir, Retta, Paul Schneider.

W 2011 roku stacja NBC wyda książkę "Pawnee: The Greatest Town In America" autorstwa Leslie Knope, bohaterki serialu komediowego pt. "Parks and Recreation". Naprawdę książka została napisana przez scenarzystów "Parks and Recreation". Książka ma być nasycona humorem, ma opowiadać o mieście, w którym rozgrywa się Akcja serialu.

Parks and Recreation
Tytuł oryginalny

Parks and Recreation

Gatunek

komedia, serial

Kraj produkcji

USA

Obsada

Mike Mitchell (1968) (Bjorn Lepriss)

Chris Pratt (Andy Dwyer)

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d249zua
d249zua
d249zua