Trwa ładowanie...
d2b9mvh

Papierska Paulina

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Filmografia:
d2b9mvh

Paulina Papierska to pierwsza zwyciężczyni polskiej edycji programu "Top model. Zostań modelką". Z nieśmiałej dziewczyny ze Zbąszynka, *Papierska przeistoczyła się w pewną siebie modelkę, która marzy o sławie i zagranicznych kontraktach. * Zanim cała Polska usłyszała o Paulinie Papierskiej, dziewczyna wiodła spokojne życie w małym Zbąszynku. Jak wyznała w wywiadzie, na udział w programie namówili ją przyjaciele, którzy dostrzegli w niej potencjał.

Modelka próbowała zaistnieć w modelingu już w wieku 14 lat, lecz nieśmiałość i kompleksy skutecznie utrudniały jej spełnienie marzeń. Występ w "Top model" był poniekąd testem i ostateczną walką z chorobliwą niepewnością. Paulina wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że w domu modelek przeszła wielką metamorfozę. Z szarej myszki, przeistoczyła się w ostrą żyletę.

W programie nie zawsze otrzymywała pochwały od jurorów. Sędziowie zarzucali jej zamknięcie, niepewność, niepotrzebne wyznania na temat rodziny i problemów z byłym chłopakiem. Z czasem modelka otworzyła się i zaczęła zdobyć coraz większą przychylność jurorów.

Oprócz fanów zachwyconych jej urodą, Papierska ma wielu przeciwników, którzy nie akceptują jej płaczliwości i skłonności do zbytniego opowiadania o sobie. Wielokrotnie zarzucano Paulinie, że wygrała program, ponieważ grała na współczuciu widzów, opowiadając o biedzie, w której się wychowywała, tacie alkoholiku i złamanym sercu. Problemem była także nieznajomość języka angielskiego, bez którego żadna modelka nie zrobi kariery za granicą. Papierska obiecała poprawę i zaraz po zakończeniu "Top model" pilnie zabrała się do nauki.

Obecnie modelka planuje podbój zachodnich wybiegów, w czym pomóc ma jej prestiżowy kontrakt z agencją modelek Next. Papierska dała słowo, że nie podda się i zrobi karierę w modelingu, a oddani fani nadal wierzą w możliwości Pauliny i czekają na wiadomości o jej kolejnych sukcesach.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b9mvh
d2b9mvh
d2b9mvh