Trwa ładowanie...
dn8d7wv
dn8d7wv

Panasewicz Janusz

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Filmografia:
Zdjęcie
Zdjęcie

Janusz Panasewicz, legenda polskiej sceny muzycznej, w 2012 roku postanowił zająć się czymś zupełnie nowym - został gwiazdą programu "Bitwa na głosy". Muzyk "Lady Pank" skompletował drużynę uzdolnionych wokalnie pasjonatów i wraz z nimi walczył o zwycięstwo w talent-show!

Janusza Panasewicza nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać. Niepokorny muzyk nie tylko jest frontmanem kultowego zespołu "Lady Pank", ale też ma na koncie kilka głośnych skandali. Udział w rozrywkowej "Bitwie na głosy" jest czymś niespotykanym w jego dotychczasowej karierze.

Janusz Panasewicz do kapeli "Lady Pank" trafił w 1982 roku i występuje w niej do dziś. Nie tylko przejął po Janie Borysewiczu rolę frontmana, ale też zajął się pisaniem teksów do piosenek.
Ma na swoim koncie także gościnne występy z popularnymi polskimi artystami, m.in. Pawłem Kukizem, Robertem Gawlińskim czy Krystyną Prońko.

W 2008 roku ukazała się pierwsza solowa płyta Janusza Panasewicza "Panasewicz".

W 2012 roku dołączył do talent-show "Bitwa na głosy" w TVP2. W programie poszukiwał talentów ze swojego rodzinnego Olecka oraz walczył o zwycięstwo wraz ze swoimi podopiecznymi.

dn8d7wv

dn8d7wv
dn8d7wv
dn8d7wv